فرماندار گچساران: «حاج خدادوست» روزی چند بار برایم خط و نشان می‌کشد

حبیب قلندری

فرماندار درجلسه کمیسیون حفاری که با حضور مدیران دستگاه های خدمات رسان برگزار شد، برهماهنگی دستگاه های عضو کمیسون حفاری در زمینه خدمات رسانی مطلوب به شهروندان و ضرورت پایبندی اعضا بر ضوابط و مقررات و مصوبات جلسه تاکید کرد.

افزود: مجوز هرگونه حفاری در سطح شهر باید از طریق دبیرخانه کمیسیون حفاری اخذ و صادر شود در غیر این صورت هرگونه حفاری در سطح شهر ممنوع است.

رحیمی با اشاره به اینکه رفاه و آسایش مردم در انجام امور باید دراولویت قرار گیرد، اظهار داشت: دستگاه‌های حفار در هنگام انجام حفاری اصول ایمنی را در راستای ایجاد امنیت و آسایش همه جانبه شهروندان رعایت کنند و در صورت بروز مشکلات مرتبط و خسارت و غیره …. عواقب ناشی از آن به عهده آن اداره می باشد.

رئیس کمیسیون حفاری شهرستان در مورد ساماندهی و زیبا سازی خیابان شهید بلادیان دوگنبدان گفت: دستگاه های خدمات رسان باید در اجرای این پروزه بسیار هماهنگ و مسنجم اقدام کنند و استعلامات را خیلی سریع صادر کنند و این دستگاه ها، جهت اجرایی کردن این پروزه بزرگ باید پیمانکاران خوشنام و مجهز به ماشین الات را بکار بگیرند و نباید وقفی در اجرای این پروژه ایجاد شود.

رحیمی عنوان کرد: بازسازی و زیبا سازی خیابان شهید بلادیان  باید در کمترین زمان انجام شود چون مرکز شهر و بیشترین تردد دراین خیابان می باشد و همچنین محل کسب و کار عده زیادی از مغازه داران است.

فرماندار گچساران تصریح کرد: با ساماندهی این بازار چهره مرکز شهر دگرگون و بسیار زیبا خواهد شد و بازار رونق و ارزش ملکی آن چندین برابر خواهد شد.

رحیمی به دستگاه های خدمات رسان یادآور شد: این پروزه با پیگیری های مستمر نماینده های مردم شهرستان های گچساران و باشت به مرحله نهایی رسیده و دستگاه ها باید تلاش و همکاری لازم را انجام بدهند.

فرماندار گچساران در پایان خطاب به دستگاه های خدمات رسان به مزاح گفت: سعی کنید این پروژه حتی زودتر از موعد به بهره برداری برسد چون حاج خدا دوست یکی از مغازه داران قدیمی این بازار روزی ۳ بار برای من خط و نشان می کشد.

لازم بذکر است خرداد ماه سال گذشته در جلسه ای که به همین منظور در تالار آزادی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران برگزار شد، با اصرار تاجگردون بالای سن رفت و از پروزه ساماندهی و بازسازی خیابان بلادیان انتقاد کرد.

حاج خدادوست یکی از بازاریان قدیمی که کمتر کسی است در گچساران که او را نشناسد. به قول تاجگردون از دشکه تا سانتریفیوژ در مغازه حاج خدادوست پیدا می شود. حاج خدادوست این روزها نماد مبارزه با طرحی است که تاجگردون حامی آن است و سروصدای زیادی به پا کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *