فرمانده نیروی انتظامی شهرستان چرام منصوب شد+عکس

طی حکمی سرهنگ فرهاد رحیمی به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی چرام معرفی شد و از زحمات و تلاش‌های سرهنگ سید محمد موسوی نیز تقدیر و تشکر شد. …

خبر رسان؛

طی حکمی سرهنگ فرهاد که سابق لنده را برعهده داشت به عنوان فرمانده جدید نیروی معرفی شد و از زحمات و تلاش‌های سرهنگ سید محمد نیز تقدیر و تشکر شد.

  به گزارش خبر رسان از چرام ،سردار مهدی انصاری فرمانده انتظامی در این مراسم بیان کرد که اگر بتوانیم امنیت را با دانش و اعتقاد خود جلو ببریم،امنیتی بسیار خوب خواهیم داشت.

وی افزود:آن قدر امر امنیت مهم است که بعد مکان و زمان نمی شناسد و امنیت بر جامعه حاکم نباشد،جامعه روبه نابودی می رود.

سردار انصاری گفت:مهم ترین ویژگی امنیت همکاری و همیاری بین مردم و ادارات با نیروهای انتظامی و خودشان است.

وی اضافه کرد:لذا اگر کشوری متکی به امنیت باشد متکی به نیروی انتظامی است و از طرفی دیگر کشوری که متکی به نیروی انتظامی باشد به نیروی انسانی نیز متکی است.

انصاری در بخش دیگر سخنانش با اشاره به عناصر نیروی انتظامی اظهار کرد:یکی از عناصر نیروی انتظامی تقویت روحیه ی اعتقادی است که افزایش این مورد قطعا به مطالبه  و خواسته مردم می رسیم.

وی افزود:یکی دیگر از این عناصر دانش محوری است که باید با آگاهی عمل کرده تا بدانیم برای چه چیزی اطاعت می کنیم و همراه دانش به امنیت برسیم.

انصاری به مورد دیگری از عناصر نیروی انتظامی اشاره کرد و بیان کرد:آموزش در راستای ارتقای ادبیات گفتاری و رفتاری یکی دیگر از چنین عناصری می باشد.

بنابراین گزارش ،سید محمد موسوی هم اکنون فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گچساران می باشد.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *