فرودگاه یاسوج در بند زندان / زندان یاسوج جا به جا می شود

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان، علی محسنیان افزود: در انتهای باند ۱۳ فرودگاه یاسوج قرار دارد و توسعه این باند را با اشکال مواجه کرده است.
وی ادامه داد: طرح افزایش طول این باند اکنون ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد اما بهره‌برداری از باند منوط به جابجایی این زندان است.
یاسوج با اشاره به اینکه در سال ۹۰ پس از مذاکراتی که بین استاندار وقت و مدیرعامل وقت شرکت فرودگاه‌ها انجام شده بود٬ استانداری متعهد به جابجایی زندان شده بود، گفت: اما در طول این سال‎ها این موضوع به دلایلی مسکوت ماند و از زمانی که مدیریت این فرودگاه را برعهده گرفتم در هر فرصتی در رابطه با آسیب‎های اجتماعی وجود زندان در درگاه ورودی شهر و تاثیر آن بر توسعه فرودگاه و ایمنی پروازها با مسئولان استان گفتگو کردیم.
محسنیان با تاکید بر اینکه به واسطه پیگیری‎های مستمر سرانجام این موضوع حل شد، گفت: با توجه به مسائل امنیتی و دیگر ملاحظاتی که برای فضایی مانند زندان لازم است پذیرش جابجایی آن امر بسیار مهمی است که سرانجام این موضوع عملی شد.
به گفته وی مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و استاندار کهگیلویه و بویراحمد در هفته گذشته دیداری داشتند که در آنجا نیز بر ضرورت اجرایی شدن جابجایی این زندان تاکید شد.

انتهای پیام/د/۲۰۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *