فعالیت گروه ۴۰نفری فرهنگی جهادی محبان المهدی تهران در بخش محروم دیشموک

  در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان افزود: گروه۴۰ نفری و جهادی محبان مهدی(عج) دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی تهران فعالیت -جهادی خود را از ۲۵اسفندماه در رورستاهای محروم آغاز می کند.

وی افزود: این گروه جهادی به کار عمرانی ساخت مسجد در روستای دره وار فارتق و همچنین انجام برنامه های فرهنگی در مناطق مختلف دیشموک می پردازند.

مسئول عمرانی دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی تهران تصریح کرد: دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی تهران از روز ۲۵ اسفند۹۵ شروع به فعالیت می کند و تا ۲ فروردین ۹۶ مشغول به خدمت در دیشموک هستند.

صمدپور اذعان کرد: تیم های دندانپزشکی، عمرانی و فرهنگی گروه جهادی محبان المهدی همچنین در عید نوروز  روستاهای هدف محروم دیشموک را پوشش می دهند.

وی خاطرنشان کرد: با همکاری ادارات مختلف منطقه هماهنگی های لازم جهت انجام کارهای فرهنگی و جهادی در روستاهای فارتق و دلی دیشموک، شرایط مهیا شده است.

همچنین مهدی آذرنگ فرمانده بسیج دانش آموزی شهدای دیشموک هم که در کار شناسایی مناطق مختلف روستاهای چندار، ریزک، بنه کلو و حتی رودسمه و دلی با مسئول گروه جهادی همراه بود، گفت:  در مدت دو روز اخیر برای شناسایی مناطق محروم دیشموک همکاری های در حد توان را برای این گروه جهادی انجام دادیم.

تصاویر ذیل مربوط به کار شناسایی مناطق محروم دیشموک توسط مسئول گروه جهادی محبان المهدی می باشد.

 

انتهای پیام.

 

انتهای پیام/۷۰۴۴

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *