فعالیت ۲۸ گروه جهادی در مناطق محروم استان در نوروز۹۶

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان  صنایی با بیان اینکه ۲۸ گروه جهادی در ایام نوروز در سطح استان به فعالیت پرداختند، افزود: این گروه ها در زمینه مسائل  فرهنگی ، آموزشی ، بهداشتی و عمرانی فعالیت کردند.

وی برگزاری کلاس های عقیدتی ، احکام ، قرآن از جمله برنامه های فرهنگی  گروه های جهادی نام برد و اظهار کرد: این گرو ها همچنی در حوزه فعالیت های بهداشتی نیز تیمی از پزشکان عمومی ، دندانپزشکان و پزشک خانواده  برای خدمت رسانی به مردم روستاهای محروم استان اعزام شدند که فعالیت های این عزیزان مورد استقبال روستائیان گردید .

مسئول تصریح کرد: این گروه ها در زمینه خدمات عمرانی نیز بازسازی تعدادی از خانه های محرومین و مساجد استان و همچنین ساخت سرویس های بهداشتی در دستور کار گروه های جهادی فعالت داشتند.

صنایی ادامه داد: در رابطه با برگزاری این اردو ها باید به بحث کیفی سازی نیز بپردازیم که در نتیجه افزایش کیفیت برنامه ها و خدمات رضایتمندی مردم نیز بیشتر خواهد شد.

وی در پاسخ به سوأل خبرنگار این پایگاه خبری مبنی بر اینکه آیااین اردوها تداوم خواهد داشت، اضافه کرد:  برنامه اصلی گروه های جهادی ما در تابستان می باشد و در فصل پاییز ، زمستان و ایام نوروز در راستای برنامه های تابستان و برای تکمیل و تداوم برنامه های اجرایی گروه ، برگزار می شود .

مسئول اردوهای جهادی بسیج سازندگی استان گفت: با توجه به برنامه ریزی هایی که صورت گرفته برنامه دو تا سه ساله ای در هر روستا داریم تا دراین صورت تأثیرگذاری لازم را داشته باشد.

انتهای پیام/۷۰۴۴

 

 

 

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *