قطعی مکرر تلفن های همراه و اینترنت، لنده ای ها را کلافه کرد/سریال تکراری قطعی چندین ساعته اینترنت که تمامی ندارد

قطعی مکرر شبکه های تلفن همراه و اینترنت در شهرستان لنده به مشکلی همیشگی برای مردمان این سامان تبدیل شده است که گویی فریاد رسی ندارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان، گسترش شبکه های ارتباط جمعی امروزه به یکی از مهمترین نیازهای بشر برای تسریع در وقت است که انسان ها  را در کمترین زمان ممکن به دنیای از اطلاعات متصل می کند.

امروزه مهم ترین وظیفه و نقش اساسی و مسائل ارتباطی، انتشار جریان و رویدادهای اجتماعی است، وسایل ارتباط جمعی به عنوان یکی از وظایف اصلی خود، پخش خبر و اطلاع را برعهده دارند. رسالت این وسائل در انتقال سریع، بی طرفانه وآگاهی بخش اخبار و وقایع دنیای ماست.

بنابراین وسایل ارتباطی این نقش را برعهده داشته و هر لحظه تازه ترین خبرها، تفسیرها را به طور وسیع در اختیار میلیون ها نفر از مردم قرار می دهند.

حال که ما انسان ها چنان به این فناوری های ارتباط جمعی وابسته شدیم که قطعی و یا اختلال این شبکه های ارتباط جمعی را برای یک ساعت نیز تاب نیاورده و خیلی از مشکلات ما نیز بر اثر این قطعی نیز دوچندان می شود.

متاسفانه بحث قطعی و اختلال در ارتباطات تلفن همراه و اینترنت شهرستان لنده که ناشی از قطعی این شهرستان است که پیکره این فیبر پر است از وصله های ناشی از قطعی های مکرر و خرابی های بی شمار در طول سال.

امروز نیز متاسفانه در ادامه سریال های تکراری قطع ارتباطات این شهرستان نیز از ساعت ۹صبح تا ۱۳ظهر ارتباطات تلفن همراه، اینترنت محروم ترین شهرستان استا کهگیلویه وبویراحمد به طور کامل قطع شد و مردم نیز سرگردان و حیران از بی تدبیری مسئولان.

برخی از مردم شهرستان لنده به دلیل قطعی ارتباطات این شهرستان امروز جهت امورات جاریه خود به شهر دهدشت سفر کرده که خواستار رسیدگی به وضعیت موجود شدند.

باتوجه به اینکه در آستانه برگزاری انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری  قرار داریم امیدواریم مسئولان شهرستان لنده نسبت به رفع مشکلات ارتباطی هرچه سریعتر اقدام نمایند تا دیگر شاهد چنین مشکلاتی در سطح شهرستان لنده نباشیم.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/۷۰۴۴

سیداسماعیل میری

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *