قطعی ۵ ساعته برق بدون اطلاع شرکت برق بویراحمد در برخی نقاط شهر یاسوج

برق مرکز شهر یاسوج از ساعت ۱۳ امروز به مدت پنج ساعت بدون اطلاع قبلی قطع شد که این امر علاوه بر نارضایتی مردم برخی صنف ها که از طریق برق فعالیت می کردند را نیز به تعطیلی کشاند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، برق مرکز شهر یاسوج از ساعت ۱۳ امروز به مدت پنج ساعت بدون اطلاع قبلی قطع شد که این امر علاوه بر نارضایتی مردم برخی صنف ها که از طریق برق فعالیت می کردند را نیز به تعطیلی کشاند.

برق مرکز شهر یاسوج در حالی در خیابان فردوسی و هجرت ها که به بیشترین صنوف تجاری را در خود جای داده و برخی نقاط دیگر بدون اطلاع قبلی شرکت برق قطع شد که هیچ اطلاع رسانی قبلی از طریق رسانه های استان از سوی شرکت برق شهرستان بویراحمد انجام نشد.

یکی از اپراتورهای برق (۱۲۱) شهرستان بویرحمد در گفت و گو با خبرنگار دلیل این قطعی را تعمیر ترانس های برق عنوان کرد و ابراز داشت: شهروندان یاسوجی با اپراتور برق شرکت تماس می گرفتند و از این طریق درجریان قطعی برق قرار گرفتند.

تماس شهروندان به صورت نفر به نفر با اپراتور شرکت برق برای اطلاع از وضعیت قطعی برق در نوع خود جالب به نظر می رسد و این شرکت می توانست در اطلاعیه ای از قبل مردم را در جریان قطعی قرار می داد.

قطعی پنج ساعته برق در شهر یاسوج در حالی امروز اتفاق افتاد که اسماعیل یوسفی رئیس شرکت برق شهرستان بویراحمد روز گذشته گفته بود قطعی برق بیش از یک ساعت در این شهر وجود ندارد. ( اینجا کلیک کنید).

انتهای پیام/۲۰۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *