تجلیل از معلمان برتر کهگیلویه و بویراحمد با حضور وزیر آموزش و پرورش

هادی زارع‌پور با گرامیداشت هفته معلم از برگزاری ۱۳ همایش شهرستانی و استانی در این هفته خبر داد و اظهار کرد: از ۱۲۰ نفر از معلمان نمونه شهرستانی و ۱۳ معلم برتر استانی تجلیل می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه از خانواده معلم فداکار استان که سال گذشته اعضای بدن وی به بیماران نیازمند اهداء شد، تجلیل می‌شود، گفت: از وزیر آموزش و پرورش برای شرکت در همایش تجلیل از معلمان استان دعوت شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری جشنواره خیرین مدرسه‌ساز کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و افزود: هجدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان ۲۸ اردیبهشت امسال به میزبانی شهر یاسوج برگزار می‌شود.

این مسئول عنوان کرد: مجمع خیرین مدرسه ساز کهگیلویه و بویراحمد سال ۱۳۷۸ تشکیل شد و از آن زمان تاکنون با مشارکت خیرین یک‌هزار و ۱۰۰ کلاس درس احداث شده است.

زارع‌پور به برگزاری خوب جشنواره شانزدهم و هفدهم استان در تهران اشاره کرد و یادآور شد: دو دوره قبل این جشنواره در تهران برگزار شد و مبلغ تعهدی خیرین در این جشنواره ۲۶ میلیارد تومان بود.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه ۶۰ درصد تعهدات خیرین در دو جشنواره قبل محقق شده افزود: هجدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز با شعار هر مدیر یک خیر و هر بانک یک مدرسه برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: آموزش و پرورش استان ۴۹ رتبه برتر مسابقات نماز، قرآن و عترت، ۳۹ رتبه آموزشی و ۳۹ مقام برتر کشوری در مسابقات ورزشی را کسب کرده است./فارس

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *