ماجرای «هل» دادن به تاجگردون و شکایت از نعمتی و مطهری

آن روز که این عکس گرفته شد دوستان حاضر در عکس چنان من و آقای ابوترابی را هل دادند تا به عکس برسند که نگو. با خیانتکار عکس …

خبر رسان؛

یک نماینده اصلاح طلب به مجلس شورای اسلامی گفت که قرار است امروز(سه شنبه) به شکایت از و به دلیل دیدار با رئیس جمهور دوران اصلاحات در مجلس رسیدگی شود.

به گزارش کبنا، غلامرضا تاج گردون با انتشار عکسی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: « سه کاندیدای ریاست جمهوری دوستان اصولگرا  در یک قاب و در حال عکس گرفتن با امانوی خیانتکار ( به قول اقایان). فردا سه شنبه صبح در مجلس بابت شکایت برخی از دوستان این اقایان به جرم اقایان نعمتی و مطهری در خصوص دیدار با رییس جمهور اصلاحات رسیدگی می‌شود. آن روز که این عکس گرفته شد دوستان حاضر در عکس چنان من و آقای ابوترابی را هل دادند تا به عکس برسند که نگو. با خیانتکار عکس گرفتن برای روز مبادا اشکال نداره ولی این نعمتی و مطهری باید تنبیه شوند تا دیگه نروند جایی که نباید بروند. میترسم از آن روز که  عکس گرفتن با نتانیاهو توسط اقایان ایراد نداشته باشه ولی دیدار با روحانی هم جرم شود. خدا به خیر بگذراند»

پیش از این حدود ۳۰ نفر از نمایندگان مجلس در نامه‌ای خطاب به یوسفیان ملا رئیس کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس با اشاره به دیدار جمعی از نمایندگان لیست امید با سید محمد خاتمی خواستار تشکیل هیئت رسیدگی به تخلفات هیئت رئیسه مجلس برای بررسی حضور علی مطهری، بهروز نعمتی و محمدعلی وکیلی در این دیدار شده بودند.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *