مدیرکل سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد به کمپین "نه به تصادفات جاده‌ای"پیوست+تصاویر

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد و رئیس منابع طبیعی بهمراه جمعی از اصحاب رسانه کهگیلویه به کمپین " " نه به تصادفات جاده ای" پیوستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد و رئیس منابع طبیعی بهمراه جمعی از اصحاب رسانه کهگیلویه به کمپین " " نه به تصادفات جاده ای"  پیوستند.

کمپین «نه به تصادفات جاده ای» که امسال برای دومین سال متوالی برگزار می‌شود با استقبال پرشور مردم و مسئولان در سه روز ابتدایی، بیش از ۱۰ هزار نفر را با خود همراه کرده است.
 

در ادامه برگزاری "کمپین نه به تصادفات" سید کرامت اله کریمی مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری، سید ایرج کاظمی جو رئیس اداره فرهنگ و ارشاد کهگیلویه، آویزش رئیس منابع طبیعی کهگیلویه، مجید آذربارگون و آقای باوند از اصحاب رسانه شهرستان کهگیلویه  نیز به این کمپین پیوست.
 

بر این اساس علاقه مندان می‌توانند از طریق ربات تلگرامی safarsalem_bot@ پوستر اختصاصی خود را طراحی کنند و عضو این کمپین شوند. اعضای متعهد می‌شوند برای سلامتی خود، خانواده و دیگران در حالت خستگی و خواب آلودگی رانندگی نکنند. سرعت مجاز را رعایت کنند و  سبقت غیرمجاز نگیرند.

 

در این میثاق نامه افراد متعهد می شوند سرعت مجاز را رعایت کرده، سبقت غیر مجاز نگیرند، کمربند ایمنی را ببندند، از تلفن همراه استفاده نکنند و مواردی که موجب ایجاد تصادف در جاده می شود را رعایت کنند.

 

انتهای پیام/۲۰۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *