مردم بار دیگردر ۲۲ بهمن پایبندی خود را به نظام و انقلاب نشان دادند

مدیرکل امور اقتصاد و دارایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم بار دیگر در راهپیمایی ۲۲ بهمن پایبندی خود را به نظام و انقلاب نشان دادند.

  در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور در ایستگاه خبر پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با بیان اینکه روز ۲۲ بهمن قبل از هر چیز روز پیروزی انقلاب اسلامی است، افزود: این روز روشنی است و باید این راه را ادامه دهیم و مردم نیز در ۲۲ بهمن نشان دادند که پایبند به اصول انقلاب، اسلام و رهبری هستند.

وی با بیان اینکه ۲۲ بهمن روزی است که ملت ایران قدرت، وحدت  خودشان را به دشمنان نشان دادند، اظهار کرد:  انقلاب اسلامی به ما آزادی و استقلال داد و ما باید  بیش از بیش این روز را گرامی بداریم.

مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان تصریح کرد:حضور پرشور مردم در این راهپیمایی اقتدار و صلابت این کشور را به جهانیان و دشمنان این نظام نشان داد و پیام آن این است که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

کشاورز،  ترامپ رئیس جمهور آمریکا را فردی بی تجربه و ناشیانه به مسائل سیاسی عنوان کرد و ادامه داد: انشاء الله با این روندی که وی در پیش گرفته با شکست مواجه می شود و برای جمهوری اسلامی فرق نمی کند که ترامپ رئیس جمهور باشد یا فرد دیگر، چرا که سیاست آنها دشمنی با اسلام و دین است.

انتهای پیام رج/۲۰۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *