مردم به احترام شهدای آتش نشان از مواد محترقه در چهارشنبه آخر سال استفاده نکنند/ضرورت احیاء سنت های قدیمی چهارشنبه سوری

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یاسوج با بیان اینکه مردم به احترام شهدای آتش نشان از مواد محترقه در چهارشنبه آخر سال استفاده نکنند، گفت: همه مردم کمک کنندکه سال جدید را با شادی شروع کنیم.

محمد رستمی در بازدید از پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان به مناسبت فرا رسیدن چهارشنبه آخر سال به خبرنگار این پایگاه خبری گفت: مردم به احترام شهدای آتش نشان از مواد محترقه در چهارشنبه آخر سال استفاده نکنند تا ان شاء الله سال جدید را به خوب و خوشی شروع کنیم.

وی اظهار کرد: خوشبختانه با همکاری مردم کمپین جلوگیری از آتش سوزی و استفاده از مواد محترقه تشکیل شده که امیدواریم در این روزهای آخر سال سال نو را با شادی شروع کنیم.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری یاسوجی با بیان اینکه چهارشنبه آخر سال در گذشته و سنت های قدیمی به نحوی بهتر برگزار می شود، اظهار کرد: متاسفانه این سنت ها از بین رفته که نیاز است به کمک رسانه و مسئولان و نهاد های فرهنگی آنها احیاء شود.

رستمی ادامه داد: جوانان و مردم می توانند به جای اینکه در چهارشنبه آخر سال از مواد محترقه و آتش استفاده می کنند به این سازمان مراجعه کرده و یک شمع به یاد شهدای آتش نشان روشن کنند.

وی با بیان اینکه الحمدالله در سال گذشته اتفاق خاصی در چهارشنبه آخر سال نداشتیم، تاکید کرد: امیدواریم در سال جاری نیز شاهد اتفاق های خوب در این روز باشیم.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی در تمامی فصول سال در حال آماده باش است، تصریح کرد: در چهارشنبه آخر سال نیز سه ایستگاه آتش نشانی شهر با ۴۲ نفر نیروی عملیاتی در حالت آماده باش هستند که خدایی ناکرده در صورت بروز هر گونه حادثه به مردم خدمت رسانی کنند.

انتهای پیام/۷۰۴۴

 

 

 

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *