مردم فریب شعارهای دروغ را نخواهند خورد

خبر رسان؛

سید خلیل عزیزی

سایه حاکم بر بافت قدیمی و سنتی شهر یاسوج همچنان ماندگار مانده و چهره افسرده از روح و رخ شهرمان به راحتی قابل مشاهده است. این افسردگی روح و روان مردم این شهر را گرفتار خود کرده. در کنار همه این موارد معضل بزرگ بیکاری در کشور باالخص در استان پر زر و خیزمان با وجود منابع ارزشمند و نخبگان علمی متاسفانه به لطف مسئولین استانی رتبه اخر کشوری را بنام خود ثبت نموده است. وجود تنها خیابان قدیمی این شهر باعث گردیده روزانه افسردگی به رخ جوانان ما دیکته شود ان هم به این دلیل که کمبود فضای تفریحی با امکانات مورد نیاز صحت بر این مطلب میباشد.
و اما یادمان نمی رود، شعارهای انتخاباتی کاندیدای شورای شهر ادوار گذشته (توسعه شهری-طراحی و احداث زیرگذر و روگذر-احداث بازارچه -ایجاد فضای تفریحی و فرهنگی و…)
مردم این دیار صداقت و شجاعتشان در برگ زرین این تاریخ به ثبت رسیده. رشادتها و حضور این مردم در هشت سال دفاع مقدس و حضور در تمام صحنه های انقلاب بیانگر این موضوع میباشد.
متاسفانه این ایام که بازار گشت و گذار کاندیدای شورای شهر به راه افتاده شاهد تکرار این شعارها هستیم، با توجه به وضعیت حال اقتصادی کشور و عدم درامدزایی شهرداری که حتی نمیتواند حقوق کارگران زحمتکش نارنجی پوش خود  را هم پرداخت نماید امکان تحقق این شعارها به هیچ عنوان امکانپذیر نمیباشد.
ایا زیبنده این مردم است که گروهی اینچنین فریبکارانه به دنبال کسب آراء انها باشند.
فرهنگ غلط و حاکم بر شوراهای ادوار گذشته شهر یاسوج که تمام وقت خود را صرف جذب بستگان خود در بدنه شهرداری نموده و با توجه به داشتن املاک زیادی در حوزه شهری تلاش در جهت تغیر کاربری انها را داشتند. این مسائل باعث شد مردم همیشه در صحنه شهر یاسوج به فراموش سپرده شوند.
و اما کاندیدای محترمی که در دوره پنجم شوراها ورود به رقابت نموده اند خداوند متعال را شاهد بر اعمال خود بدانند و اگاه باشند که دیگر مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهر یاسوج  فریب اینگونه شعارها را نخواهند خورد و انشاالله در ٢٩ اردیبهشت ماه به ندای رهبر انقلاب لبیک خواهند گفت و با حضور حداکثری، نسبت به انتخاب افراد اصلح و متخصص به پای صندوقهای رای خواهند رفت و به تکلیف خود عمل خواهند کرد. انشاالله


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *