مردم چرام نامه به دست خواستار توجه نماینده و استاندار به مشکلات شدند/۶ مسئول بیمارستان چرام را کلنگ زدند/وعده های سردار در حال محقق شدن هستند

بیمارستان ۳۲ تخت خوابی چرام با حضور استاندار و نمایدنده شهرستان های چهارگانه و همچنین مسئولان استانی و شهرستانی کلنگ زنی شد که حاشیه های جالبی نیز داشت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان آئین کلنگ زنی بیمارستان چرام با حضور نماینده کهگیلویه، بهمئی ، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی ،  ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و مسئولان کشوری وزارت بهداشت انجام شد.

در ابتدای این برنامه هنوز چند دقیقه ای از حضور مسئولان استانی و استاندار و همچنین نماینده شهرستان های چهارگانه نگذشته بود که مردم چرام با در دست داشتن نامه به  طرف استاندار و نماینده مردم چرام در مجلس شورای اسلامی رفتند.

این مردم فکر می کنند که با نامه نوشتن به استاندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گوشه ای از مشکلات آنها رفع می شود.

در این میان پیرزنی ۷۰ ساله جلوی نماینده شهرستان های چهارگانه نشست و مشکل خود را عنوان کرد که با سماجتش طی اقدامی شایسته نماینده وی را به گوشه ای برد و خواسته های این پیرزن را شنید.

 مجری گری مدیر شبکه بهداشت چرام از دیگر حواشی جالبی بود که همه مدیران و مسئولان به این مورد توجه خاصی داشتند.

در ادامه این مراسم استاندار کهگیلویه وبویراحمد، فرماندار چرام، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و نماینده مردم چرام در مجلس  به سخنرانی پرداختند.

قصه به اینجا ختم نمی شود و  همزمان با آیین کلنگ زنی  مسئولان در ازدحام جمعیت چرامی ها قرار گرفتند که پس از کلنگ زنی باز هم مردم نامه به دست به طرف مسئولان رفتند.

البته در این مراسم نیز بانوان چرامی نیز حضور داشتند که از دیگر حواشی این مراسم بود اما شاید بتوان گفت که تعدادی از آنها برای بیان مشکلات خود به مسئولان آمده بودند که موفق به انجام این کار نشدند.

حضور برخی از معتمدین و فعالان سیاسی مختلف در این مراسم کلنگ زنی جلوه خاصی داده بود.

 

علی رغم شروع برنامه، در حین اجرای برنامه مردم به سمت نماینده و استاندار می رفتند

در این میان پیرزنی ۷۰ ساله جلوی نماینده شهرستان های چهارگانه نشست و مشکل خود را عنوان کرد که با سماجتش طی اقدامی شایسته نماینده وی را به گوشه ای برد و خواسته های این پیرزن را شنید.
 

در ادامه این آیین کلنگ زنی استاندار کهگیلویه وبویراحمد، فرماندار چرام، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و نماینده مردم چرام در مجلس،  و همچنین به سخنرانی پرداختند.

 
 
 
 
یکی دیگر از حاشیه های این مراسم این بود که بعد از اتمام برنامه افتتاحیه،  مردم نامه به دست، حلقه هایی به دور نمایندن و استاندار زده بودند و خواستار توجه به مشکلاتشون بودند
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

منبع:  پایگاه خبری تحلیلی چرام

انتهای پیام/۷۰۴۴

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *