لنگ زنی مرکز جراحی محدود در دهدشت

ظهر امروز با حضور منتخب شهرستان‌های کهگیلویه، چرام، بهمئی و لنده، فرماندار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و جمعی از مسئولان شورای اداری مرکز جراحی محدود در شهر دهدشت کلنگ زنی شد.

فرماندار شهرستان کهگیلویه در این برنامه اظهار داشت: با توجه به فعال نبودن بخش خصوصی در استان و به تبع آن در شهرستان همه فشارها متوجه بخش دولتی‌ست که به طور قطع این بخش نمی‌تواند پاسخگوی نیاز مردم باشد و لازم است که زمینه را برای حضور بخش خصوصی مهیا نمود.

علی پوزش با بیان اینکه اعتبار لازم برای احداث این مرکز جراحی محدود در شهر دهدشت نزدیک به ۴ میلیارد تومان است، تصریح کرد: مدت اجرای این پروژه ۱۴ ماه است.

وی با اشاره به اینکه این پروژه توسط بخش خصوصی انجام می‌شود، عنوان کرد: این پروژه از فروردین ماه امسال شروع و امیدوارم که در زمان مقرر به بهره‌برداری برسد.

پوزش با بیان اینکه اجرای این مرکز جراجی محدود در شهر دهدشت سبب اشتغالزایی برای ۶۰ نفر می‌شود، تصریح کرد: زیر بنای این پروژه  ۲ هزار متر مربع است.

فرماندار شهرستان کهگیلویه با اشاره به اینکه بیمارستان دهدشت در آینده پاسخگوی مراجعات مردم شهرستان نیست، بیان کرد: این مرکز جراحی محدود بار مراجعه به اورژانس و کلینیک‌های شهر را کاهش و سبب روان سازی خدمات درمانی به مردم می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *