مطالب مطرح شده از سوی حزب موتلفه کهگیلویه تکذیب شد

به فضل الهی در آینده نزدیک اعضای شورای مرکزی تشکیلات و حوزه معاونت های حزب موتلفه اسلامی شهرستان کهگیلویه ساماندهی خواهد شد و مسئول واحد جوانان شورای مرکزی تعیین …

خبر رسان؛


با عرض تبریک به مناسبت سال جدید و آرزوی توفیق و سربلندی برای همه هم استانی های گرانقدر!
امیدواریم که در سال نو که با عنوان اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است شاهد زمینه سازی ایجاد مراکز تولید و اشتغال برای همه جوانان به خصوص جوانان تحصیل کرده باشیم.
در سال جدید ملت ایران  در دو انتخابات مهم و تاثیرگزار،مشارکت فعال و حماسی خواهند داشت.
انتخابات ریاست جمهوری در سال جدید، نمایان گر روحیه مردم سالاری و پشتوانه مردمی قوی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه بین المللی و پیش چشم جهانیان می باشد.
در آینده نزدیک،هم اندیشی نیروهای وفادار به آرمانهای انقلاب در سطح استان و شهرستان‌ها برگزار خواهد شد و تشکل‌های شناسنامه دار در این همگرایی نقش محوری خود را ایفاء خواهند کرد و در انتخابات شورای شهر و روستاها،همشهریان عزیز نسبت به سرنوشت اقلیم خود احساس مسئولیت مضاعف خواهند داشت و امیدواریم در این تجربه مردم سالاری،اصل صلاحیت و توانمندی با نگاه امانت داری مورد توجه همشهریان قرار گیرد.
آنجا که نگاه قومیتی و قبیله ای همیشه آفت بزرگ انتخاب افراد شایسته در انتخابات استان بوده است و این نوع نگاه شعاع ناسازگاری با اصل مردم سالاری دینی دارد و طرح قبیله اندیشی مضرات فراوانی در شکل گیری نهاد شورای شهر ایجاد می کند،لذا ما به کسانی که از لحاظ امانتداری،تعهد خدمت مزین به صلاحیت های دینی و اخلاقی می باشند و در عرصه انتخابات حضور پیدا کردند تبریک می گوییم.
اخیرا در بعضی از شبکه‌های مجازی و کانال‌های شخصی از اسم معاونت جوانان اسلامی جوانان مطالبی عنوان شده است که از سوی شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی شهرستان مورد تائید نمی باشد.
به فضل الهی در آینده نزدیک اعضای شورای مرکزی تشکیلات و حوزه معاونت های حزب موتلفه اسلامی شهرستان کهگیلویه ساماندهی خواهد شد و مسئول واحد جوانان شورای مرکزی تعیین می گردد.


*دبیر حزب موتلفه شهرستان کهگیلویه


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *