معیشت مردم امنیت اقتصادی کشور را مشخص می کند/مسئولان در راستای تحقق شعار سال اقدام کنند

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه وبویراحمدگفت:مسئولان باید در راستای اجرایی کردن این سیاست گزاری که رهبر معظم انقلاب تعیین می کنند اقدام کنند.

  در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان  با عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن سال نو گفت: هر ساله مقام معظم رهبری بر اساس ضرورت ها،نیازمندی ها و اهمیت مسئله محوری را تعین می کنند که در قالب گفتمان هست و سال جدید را هم با شعار اقتصاد مقاومتی ،تولید و اشتغال سیاستگزاری کرده اند.

معاون سیاسی امنیتی کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه مباحث اجتماعی فرهنگی و معیشتی مردم تنها مربوط به یک سال نیست، افزود : بلکه گفتمانی هست که بر اساس یک ضرورت و نیاز توسط مقام معظم رهبری تبیین و در قالب یک برنامه راهبردی ابلاغ می شود.

 وی اظهار کرد: مسئولان باید در راستای اجرایی کردن این سیاست گزاری که رهبر معظم انقلاب تعیین می کنند اقدام کنند.

محمدی با اشاره به اینکه در دو حوزه فرهنگی  و اقتصادی نیاز به تلاش زیاد هست عنوان کرد: حوزه فرهنگی که پایه مسائل جامعه است و دیگری مسائل اقتصادی ، رفاهی و معیشتی مردم که زمینه خوداتکایی و استقلال و امنیت اقتصادی کشور را مشخص می کندنیاز مند یک اقدام جدی است.

 وی با اشاره به اینکه ما به استقلال سیاسی کامل در سطح جهان رسیده ایم گفت: باید تلاش کنیم که با استفاده از  ظرفیت های موجود زمینه استقلال اقتصادی ، سرمایه گزاری و توسعه را هم فراهم کنیم.

معاون استاندار کهگیلویه وبویراحمدبیان کرد: در سال گذشته تلاش شد که طرح ها راکد در استان با حمایت ها و تسهیلات موجود فعال شود و جلسات زیادی برای هم اندیشی و استفاده از ظرفیت صاحب نظران برای تحقق شعار مقام معظم رهبری در سال ۹۵ برگزار شد.

محمدی افزود: تا رسیدن به نقطه مطلوب که دغدغه مقام معظم رهبری است فاصله داریم و باید تلاش بیشتری صورت گیرد لذا ما اصل رابر این می گذاریم که پایه و اساس سیلاست گذاری در کشور انجام گرفته و باید تلاش کنیم که این سیاست گزاری در سرمایه گذاری و اشتغال که مهمترین اولویت های کشور ما هست خود را نشان دهد.

وی گفت: ما باید تلاش کنیم که همه ظرفیت ها خود را برای ایجاد اشتغال ، رفع بیکاری و بستر ی برای سرمایه گزاری را آماده کنیم.

انتهای پیام/م.غ

 

 

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *