مهندس شهرساز گچسارانی ها آمد(+تصاویر)

با توکل به خدا و ائمه اطهار(ع) و با دعوت اقشار مختلف مردم فهیم و شریف گچساران و با توجه به آشنایی و تجربه چندین ساله در زمینه مدیریت …

خبر رسان؛

صبح امروز با حضور در فرمانداری برای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر دوگنبدان ثبت نام کرد.

کیانوش بلوطی متولد ۱۳۴۹ دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و مهندسی عمران و دارای ۱۴ سال سابقه در واحد خدمات مهندسی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران می باشد.

رئیس فعلی شورای شهر دوگنبدان در مورد عملکرد شورای چهارم به خبر رسان گفت: در این چهار سال با تلاش و کوشش و تعامل خوب شورای شهر و شهردار دوگنبدان، چهره شهر کاملا دگرگون شده و قطعا این روند (عمران و آبادانی) در شورای بعدی همچنان ادامه خواهد داشت.

بلوطی در ادامه گفت: با توکل به خدا و ائمه اطهار(ع) و با دعوت اقشار مختلف مردم فهیم و شریف گچساران و با توجه به آشنایی و تجربه چندین ساله در زمینه مدیریت شهری و در راستای ساختن شهرم گچساران عزیز مجددا قدم به میدان گذاشتم.

گفتنی است: بلوطی همچنین سالها ریاست نظام مهندسی ساختمان شهرستان را عهده دار بوده است،وی را می توان متخصص ترین عضو شورای شهر دوگنبدان در حوزه شهرسازی در شورای چهارم دانست،کیانوش بلوطی مرد بی حاشیه شورای چهارم  بار دیگر آمده است که  از گچسارانی ها رای اعتماد بگیرد.

 

 

 

 

 


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *