مواظب افرادی که «آش را با جاش» می‌خواهند، باشید

خبر رسان؛

 

سید ایمان تقوی


بیش از ۹۰ نامزد برای حضور در شورای اسلامی شهر دهدشت در دوره پنجم کرده‌اند.
اگر فرض کنیم تمامی افرادی که برای حضور در شورای شهر ثبت نام می‌کنند انسان‌های بسیار خوبی هستند، اما برای حضور در شورای شهر و مدیریت یک شهر ۶۰ هزار نفری فقط و فقط خوب بودن برای ما شهروندان دیگر ملاک نیست.
در دوره‌های قبلی افراد خوب بسیاری در شورا حضور داشتند که متأسفانه بعداً نتوانستند حق مطلب را برای مردم این شهر تاریخی ادا کنند و همین شد که امروز می‌بینیم از ده شت زیبا فقط نامی مانده و بس!
اینجانب طی روزهای آینده و پس از تائید نهایی کاندیداهای محترم مطالب بیشتری را بدون رودربایستی خواهم نوشت، اما تا آن زمان خاطر مبارک اعضای محترم هیات اجرایی انتخابات را به این نکته معطوف می‌دارد که با «ذره‌بین فوق دقت» تائید نهایی را انجام بدهند تا پای افرادی را که ممکن است بعدها با حضور در شورای شهر نتوانند برای شهر کار مثبتی انجام بدهند را به شورای شهر باز نکنند.
تجربه ثابت کرده خیلی‌ها در مقابل ثروت موجود در شهر، دست‌ودل شان به یک‌باره لرزیده و می‌لرزد و اتفاقی که نباید بیفتد را انجام داده و اینک برای خود و اطرافیانشان دَم و دستگاهی به هم زده‌اند و سفره‌ای را که دور آن نشسته‌اند را تمام و کمال برای خود می‌خواهند و حتی حاضر نیستند جای آش را هم به دیگران بدهند و ختم کلام اینکه «آش را با جاش» تصاحب کرده‌اند.
لذا درخواست می‌شود اعضای محترم هیئت اجرایی انتخابات شورای شهر دهدشت در زمینه تائید نهایی «مو را از ماست بیرون بکشند». والسلام


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *