موحدپور: استانداری کهگیلویه و بویراحمد حائز درجه کیفی ممتاز در اقتصاد مقاومتی شد / مومن‌نسب: ضرورت تبیین خدمات دولت تدبیر و امید

خبر رسان؛

مدیرکل حوزه از کسب رتبه پنج کشوری توسط استانداری استان در میان استانداری‌های سراسر کشور خبر داد.

سید محمد موحدپور عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبر رسان در یاسوج، اظهار کرد: ستاد از کارگروه استان‌های کشور کلیپ ۱۰ دقیقه‌ای در رابطه با عملکرد آنها درخواست کرد که استانداری با ارائه این کلیپ توانست بر اساس شاخص‌‌های مدنظر رتبه پنج کشور را در میان استان‌های سراسر کشور کسب کرد.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: در این ارزیابی حایز درجه کیفی ممتاز در اقتصاد مقاومتی شد.

موحدپور گفت: شاخص‌های که در این ارزیابی مورد ملاک قرار گرفتند، شفاف‌سازی کار، پرهیز از آمارهای غیرواقعی و غیر مرتبط، برنامه‌ریزی در تحقق منشور اقتصاد مقاومتی، اطلاع‌رسانی نشست‌ها با سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی و فیلمبرداری با دوربین‌های حرفه‌ای از جمله این شاخص‌ها بودند که استان کهگیلویه و بویراحمد با کسب ۳۵۴ امتیاز جزء استان‌های برتر در حوزه اقتصاد مقاومتی شناخته شد.

به گزارش کبنا، محمود مومن‌نسب سرپرست دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در این رابطه گفت: در ارزیابی بعمل آمده توسط کمیته برنامه ریزی رسانه ای وزارت کشور در برنامه فرآخوان تولید و ارائه کلیپ کوتاه ازعملکرد اقتصاد مقاومتی، استانداری کهگیلویه و بویراحمد رتبه ۵ کشوری را از میان استانداری‌های سراسر کشور کسب کرد.

وی افزود: در این ارزیابی استانداری های لرستان، زنجان، یزد، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، کرمان و فارس به ترتیب ۷ استانداری هستند که موفق به اخذ درجه کیفی ممتاز شدند.

، اظهارداشت: این ارزیابی طبق شاخص‌های مقرر از جمله اصول مندرج در فرآمین و محتوای ابلاغی مقام معظم رهبری، تاکیدات ریاست محترم جمهور، نقش راهبری و برنامه ریزی استانداری در تحقق منشور اقتصاد مقاومتی، انعکاس نشست ها با سرمایه گذاران داخلی و خارجی، توجه به سرمایه گذاری در مناطق محروم و سایر مولفه های مقرر در اسناد فرآخوان انجام گرفت.

این مسئول استانی، تصریح نمود: در این ارزیابی سایر استانداری های کشوربه ترتیب موفق به دریافت درجه کیفی بسیار خوب، درجه کیفی خوب و درجه کیفی متوسط شدند.

مومن نسب در پایان؛ با تقدیر ویژه از سازمان برنامه و بودجه، معاونت اقتصادی استانداری، روابط عمومی استانداری و تمام دستگاههای که در بحث اقتصاد مقاومتی نقش فعال داشتند.

وی، بر ضرورت تبیین خدمات دولت تدبیر و امید، توسط مدیران بخش های مختلف تاکید کرد.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *