مومن نسب : با نماینده کهگیلویه بزرگ اختلاف مبنایی ندارم

  گفت : ضمن تشکر فراوان از پایگاههای اطلاع رسانی استان و همچنین سپاس ویژه از الطاف بیکران همه اشخاص و دوستان که نسبت به اینجانب از طریق تلفنی, حضوری و …ابراز لطف و محبت کرده اند به استحضار میرساند معمولا با نظر استاندار و حوزه سیاسی و پس از طی فرآیند لازم انتصاب فرماندار صورت می گیرد .

وی با بیان اینکه تا کنون راجع به مدیریت شهرستان مورد نظر از طرف مقامات مذکور صحبتی با اینجانب نشده است ؛ افزود :  حقیر به هر قیمتی چشم به دنیا و مظاهر آن ندارم, آنچه بیش از همه برای بنده بسیار حایز اهمیت است, خواست خداوند متعال, رضایت مردم, سیاست نظام و دولت تدبیر و امید, استقلال در اتخاذ تصمیمات مدیریتی و اجماع جریان سیاسی همسو برای خدمت خالصانه است.

این فعال سیاسی خاطر نشان کرد :  من و مهندس هاشمی نماینده فعلی کهگیلویه بزرگ از یک ایل و طایفه هستیم با هم بزرگ شده ایم با وجود تفاوت سلیقه سیاسی, ولی اختلاف مبنایی نداریم و تاثیر ایشان در پیگیری امور عمرانی و زیربنایی استان برای اینجانب جای بسی خوشحالی است .

مومن نسب با تاکید بر اینکه  تحلیل وضعیت منطقه را حق رسانه میدانم اما انتظار است در مراتب تحلیل و تفسیر همه جوانب موضوع دیده شوند ادامه داد :  در پذیرش مسئولیت معتقد به اقتدار و عزت کاری هستم و کار کارشناسی با عزت و اقتدار در آخرین رده سازمانی را بر بالاترین مسئولیت سازمانی ترجیح میدهم.

این فعال رسانه ای استان با تقدیر از رسانه های استان تصریح کرد : از اصحاب رسانه و همه کسانی که در هدایت و تنویر صحیح افکار عمومی و همچنین رشد, بالندگی و توسعه استان لطف دارند بی نهایت سپاسگذارم.

باشد که با وجود سلایق سیاسی متفاوت ولی اهداف اصولی مشترک دست در دست همدیگر در راستای رضایت حق و خون شهدا در اندیشه توسعه و تعالی استان و سرزمین پاک خویش باشیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *