نارضایتی شهروندان دیشموک از چاله‌ چوله‌های خیابان‌ها (+ تصاویر)

خبر رسان؛

شهر با کیفیت پایین های شهری، پر از چاله‌چوله‌هایی است که سبب نارضایتی شهروندان شده است.

به گزارش خبر رسان، دیشموک بهشت گمشده‌ای است که اگر مسئولان تمهیدات لازم را بر زیبایی این شهر دوچندان کنند  بهترین و زیباترین شهر در شهرستان کهگیلویه و استان است.

چال4

دیشموک دارای سه خیابان اصلی است که بیشترین تردد را در طول شبانه‌روز به خود اختصاص می‌دهد و در این ایام نوروز بیشترین تردد را نسبت به روزهای گذشته داشته است.

شهر دیشموک  از کیفیت پایین خیابان های شهری و به طور خاص می‌توان گفت از کیفیت پایین معابر رنج می‌برد و این امر سبب نارضایتی شهروندان شده است.

کیفیت معابر شهری یکی از عوامل موثر بر کیفیت زندگی شهروندان و همچنین یکی از شاخص‌های رضایت از عملکرد شهرداری محسوب می‌شود.

شهر دیشموک با داشتن خیابان های پرترددی با جمعیت بالایی یکی از  شهرستان کهگیلویه است اما متاسفانه آسفالت معابر آن برازنده این شهر با جمعیت نزدیک به ۶هزارنفر نیست.

خیابانهای شهر دیشموک دارای چاله‌چوله‌هایی است که سبب گلایه‌مندی شهروندان بویژه در روزهای بارانی شده که بی‌توجهی مسئولان نسبت به این امر مایه تامل است.

یکی از شهروندان دیشموکی در این زمینه به خبرنگار تسنیم گفت: چاله‌چوله‌های موجود در خیابان های شهر دیشموک نیازی به اعتبارات کلان ندارد و پر کردن این چاله‌چوله‌ها هر ماهه توسط شهرداری با ماسه و سیمان پر می‌شود اما متاسفانه بعد از ده روز دوباره به حالت اول بر می‌گردند.

وی افزود: چاله‌چوله‌های خیابان های شهر دیشموک فقط نیاز به اشتغالزایی در راستای اقتصاد مقاومتی دارد و آن هم فقط ماهی کم دارد که اگر شهرداری اقدام به خرید ماهی بکند و در این گودال‌ها پرورش دهد.

این شهروند دیشموکی عنوان کرد: یک وقتی گودال‌های عمیقی که به نام دریاچه در چند متری دیشموک پر از آب وجود داشت خوشبختانه آن دریاچه‌ها پر شده‌اند و به خیابان‌های شهر سرایت کرده‌اند.

یکی دیگر از شهروندان دیشموکی از وضعیت نامناسب خیابان های شهر دیشموک اظهار گلایه داشت و گفت: متاسفانه تمام خیابان های شهر دیشموک دارای این چاله‌چوله‌ها است و شهرداری نسبت به این وضعیت بی‌توجه است.

وی ادامه داد: مرتفع شدن چاله‌چوله‌های خیابانهای شهر دیشموک نیاز به اعتبارات میلیاردی ندارد و با اندک هزینه‌ای هم می‌توان مرتفع شوند.

این شهروند دیشموکی اظهار داشت: وجود چاله‌چوله‌های موجود در خیابانها مخصوصا خیابان پاسداران و همچنین فلکه ورودی شهر دیشموک و خیابان چویل در هنگام بارندگی و تردد ماشین‌ها برای عابرین مشکلات زیادی به وجود می‌آورند که عابرین سر تا پا خیس می‌شوند.

شهروند دیشموکی ابراز کرد: علاوه بر اینکه برای ماشین‌ها مشکلات زیادی به وجود می‌آورد ما عابرین را هم با مشکل روبه‌رو می‌کند که امیدوارم شهرداری دیشموک در این باره تمهیدات لازم را به کار گیرد.

گردشگر خوزستانی که از این مسیر گذری داشت گفت: دیشموک با داشتن طبیعت زیبا جای تامل دارد که خیابان های این شهر پر از چاله چوله باشد و همین چاله‌چوله‌ها سبب فرسودگی لاستیک و شکستگی فنرها و حتی تخریب جلوبندی ماشین می‌شود.

 در رابطه با اینکه ایام نوروز گذشت و شهرداری در این راستا اقدامات خوبی برای گردشگران نداشت امید می‌رود که به زودی چاله‌چوله‌های خیابان‌های شهر دیشموک را مناسب‌سازی کند تا مشکلاتی برای شهروندان به وجود نیاید.

رئیس شورای اسلامی شهر دیشموک در این زمنیه به تسنیم گفت: در رابطه با چاله‌چوله‌های خیابان‌های شهر دیشموک شهرداری باید اقدانات لازم را به کار می‌گرفت تا برای شهروندان مشکلاتی به وجود نیاید.

هوشنگ رازی‌پور اظهار داشت:  سعی می‌شود تا پایان فروردین‌ماه چاله‌چوله‌های خیابان‌های شهر دیشموک مرتفع و بر زیباسازی شهر در اسرع وقت اقدامات لازم انجام می‌گیرد.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *