نام‌نویسی ۱۴۲۷ نامزد انتخابات شورای شهر و روستا در کهگیلویه و بویراحمد

رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد از نامنویسی یک هزار و ۴۲۷ نفر برای نامزدی در پنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان خبرداد. …

خبر رسان؛

رئیس ستاد انتخابات از نامنویسی یک هزار و ۴۲۷ نفر برای نامزدی در پنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان خبرداد.

در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: در پایان چهارمین روز از نام‌نویسی نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در کهگیلویه و بویراحمد, یک هزار و ۴۲۷ نفر نامزد این انتخابات شده اند.

او تعداد نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهرها در کهگیلویه و بویراحمد در پایان چهارمین روز از نامنویسی را ۳۹۲ نفر عنوان که از این تعداد ۳۵۷ نفر مرد و ۳۵ نفر زن هستند.

و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: تعداد نامزدهای نامنویسی شده برای انتخابات شوراهای اسلامی روستاها در این استان تاکنون یک هزار و ۳۵ نفر که ۹۸۴ نفر آنها مرد و ۵۱ نفر زن هستند.

محمدی, شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد با ۱۰۱ نامزد و روستای مهریان نزدیک به شهر یاسوج با ۱۵ نامزد را شهر و روستای اول در بخش نامنویسی نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان برشمرد.

او از نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در کهگیلویه و بویراحمد خواست نام‌نویسی در فرمانداری ها و بخشداری های استان را به روز پایانی نگذارند.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *