نام‌نویسی ۶۸۸ داوطلب در انتخابات شوراها در کهگیلویه و بویراحمد/ اعضای بازرسی انتخابات بویراحمد مشخص شدند

جدیدترین اخبار و رویدادهای انتخاباتی در کهگیلویه و بویراحمد را در پایگاه خبری خبر رسان دنبال کنید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان ،جدیدترین اخبار و رویدادهای انتخاباتی در را در پایگاه خبری خبر رسان دنبال کنید.

روز اول / نام‌نویسی ۶۸۸ داوطلب در انتخابات شوراها در کهگیلویه و بویراحمد

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به طور همزمان روز جمعه ۲۹ اردیبهشت سال ۱۳۹۶ برگزار می شود.

فتاح محمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ۴۴۹ نفر از این تعداد داوطلب مربوط به مناطق روستایی و ۲۳۹ نفر نیز مربوط به مناطق شهری کهگیلویه و بویراحمد است.
وی افزود که یاسوج با ۶۴ و روستای شاه زینعلی شهرستان گچساران نیز با هشت داوطلب به ترتیب دارای بیشترین کاندیدای نام نویسی شده در انتخابات شوراهای اسلامی در حوزه های شهری و روستایی هستند.
رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تاکنون ۴۴ داوطلب خانم نیز در حوزه های شهری و روستایی در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان نام نویسی کرده اند.
محمدی عنوان کرد که نام نویسی رسمی از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از امروز ۳۰ اسفند و همزمان با سراسر کشور در کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد و تا ۶ فروردین سال ۱۳۹۶ نیز ادامه دارد.
وی ابراز داشت: با توجه به احتمال ازدحام کاری در طول این مدت مقرر در فرمانداری ها و بخشداری های کهگیلویه و بویراحمد باید داوطلبان نسبت به پیش ثبت نام در دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر پلیس ۱۰+ استان اقدام کنند.
محمدی گفت که فرمانداران شهرستان های هشت گانه کهگیلویه و بویراحمد در روزهای آینده با حضور در محل کار به روند انجام امور مربوط به نام نویسی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا سرعت بخشند.
وی اظهار داشت: فرمانداران کهگیلویه و بویراحمد در زمینه شناسایی چالش های احتمالی ۲ انتخابات پیش رو در روستاها و بخش های این استان اقدام کنند تا در اسرع وقت نسبت به رفع آنها اقدام شود.
محمدی افزود که در ۲ انتخابات پیش رو علاوه بر نظارت دقیق بر امور و رعایت چهار اصل مهم قانون مداری، بی طرفی، امانتداری و صیانت از آرا زمینه مشارکت حداکثری قشرهای مختلف مردم کهگیلویه و بویراحمد نیز فراهم خواهد شد./ایرنا

****

اعضای بازرسی انتخابات بویراحمد مشخص شدند

بنا بر پیشنهاد فرماندار بویراحمد آقایان؛ منوچهر محمدی رئیس بازرسی ستاد انتخابات بویراحمد، سید رحمان وفا نژاد دبیر بازرسی و اسماعیل رضایی به عنوان عضو بازرسی ستاد انتخابات  مشخص شدند.

 

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *