نام‌نویسی ۸۹۵ کاندیدا در انتخابات شوراهای کهگیلویه وبویراحمد

رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد گفت که ۸۹۵ نفر کاندیدا تاکنون و تا دومین روز در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان نام نویسی …

خبر رسان؛

رئیس ستاد گفت که ۸۹۵ نفر تاکنون و تا دومین روز در انتخابات و در این استان نام نویسی کرده اند.

به گزارش کبنا، دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به طور همزمان روز جمعه ۲۹ اردیبهشت سال ۱۳۹۶ برگزار می شود.

در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: ۶۰۹ نفر از این تعداد کاندیدا مربوط به مناطق روستایی و ۲۸۶ نفر نیز مربوط به مناطق شهری کهگیلویه و بویراحمد است.
وی افزود که از مجموع ۶۰۹ کاندیدای روستاهای کهگیلویه و بویراحمد ۵۷۵ نفر مرد و ۳۴ نفر زن بوده و از ۲۸۶ کاندیدای مناطق شهری این استان نیز ۲۶۲ نفر مرد و ۲۴ نفر زن هستند.
رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تاکنون ۵۸ کاندیدای خانم در حوزه های شهری و روستایی در انتخابات در این استان نام نویسی کرده اند.
محمدی عنوان کرد که نام نویسی رسمی از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ۳۰ اسفند سال جاری و همزمان با سراسر کشور در کهگیلویه و بویراحمد آغاز شده و تا ۶ فروردین سال ۱۳۹۶ نیز ادامه دارد.
وی ابراز داشت: با توجه به احتمال ازدحام کاری در طول این مدت مقرر در فرمانداری ها و بخشداری های کهگیلویه و بویراحمد باید کاندیداها نسبت به پیش ثبت نام در دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر پلیس ۱۰+ استان اقدام کرده و آن را به روزهای پایانی موکول نکنند.
محمدی گفت که فرمانداران شهرستان های هشت گانه کهگیلویه و بویراحمد در روزهای آینده با حضور در محل کار به روند انجام امور مربوط به نام نویسی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا سرعت بخشند.
وی اظهار داشت: فرمانداران کهگیلویه و بویراحمد در زمینه شناسایی چالش های احتمالی ۲ انتخابات پیش رو در روستاها و بخش های این استان اقدام کنند تا در اسرع وقت نسبت به رفع آنها اقدام شود.
محمدی افزود که در ۲ انتخابات پیش رو علاوه بر نظارت دقیق بر امور و رعایت چهار اصل مهم قانون مداری، بی طرفی، امانتداری و صیانت از آرا زمینه مشارکت حداکثری قشرهای مختلف مردم کهگیلویه و بویراحمد نیز فراهم خواهد شد.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *