نظارت بیش از ۴۰۰ بازرس بر بازار شب عید استان / تنیسورهای گچساران بر سکوی سوم مسابقات لیگ برتر / تصادف زنجیره‌ای در محور “یاسوج-شیراز” ۷ مصدوم برجا گذاشت

خبرهای کهگیلویه و بویراحمد / نظارت بیش از ۴۰۰ بازرس بر بازار شب عید استان / تنیسورهای گچساران بر سکوی سوم مسابقات لیگ برتر / تصادف زنجیره‌ای در …

خبرهای /

سکوی سوم مسابقات لیگ برتر از آن تنیسورهای گچساران

تیم های تنیس روی میز نونهالان و نوجوانان نفت وگاز گچساران به مقام سوم لیگ برتر دست یافتند.

مسئول رسانه باشگاه نفت و گاز گچساران گفت: مرحله نهایی ششمین دوره لیگ برتر نونهالان و نوجوانان پسر باشگاه های کشور در آکادمی تنیس روی میز مجموعه انقلاب تهران به پایان رسید.

امین دهقانی افزود: مرحله پایانی این مسابقات از روز چهارشنبه ۱۹ مهرماه با حضور ۸ تیم آغاز شد که شرکت کنندگان در دو گروه به رقابت پرداختند که در پایان تیم های اول و دوم گروه ها برای رتبه های اول تا سوم مشترک و تیم های سوم و چهارم گروه ها برای رده های پنجم به بعد به مبارزه پرداختند.

وی با بیان اینکه پیکارهای دسته برتر ابتدا با حضور ۱۲ تیم برگزار شدادامه داد: ۸ تیم به مرحله نهایی این رقابتها راه پیدا کردند که برترین های رده های سنی نونهالان و نوجوانان کشور در قالب تیم های شرکت کننده به میدان رفتند.

مسئول رسانه باشگاه نفت و گاز گچساران گفت: در مرحله نیمه نهایی این مسابقات پالایش نفت آبادان موفق شد با حساب ۵ – ۴ تیم نفت و گاز گچساران را مغلوب کند و در دیگر مسابقه این مرحله تایدواتر بندرعباس با همین نتیجه پاک نژاد اسپرت را شکست داد تا حریف آبادان در فینال شود.

امین دهقانی افزود: در دیدار نهایی نیز پالایش نفت آبادان با پیروزی ۵ به ۱ مقابل تایدواتر به عنوان قهرمانی دست یافت. تایدواتر بندرعباس در مکان دوم ایستاد و تیم های پاک نژاد اسپرت و نفت و گاز گچساران مشترکاً در مکان سوم ایستادند.

وی ادامه داد: برای کسب رتبه های پنجم به بعد نیز هیئت قزوین با پیروزی ۵ – ۳ مقابل ذوب آهن اصفهان و دیزل مولد امید تهران با شکست ۵ به ۴ مناطق نفتخیز جنوب مشترکاً در مکان پنجم قرار گرفتند و تیم های مناطق نفت خیز جنوب و ذوب آهن اصفهان نیز مشترکاً در مکان هفتم ایستادند.

تصادف زنجیره‌ای در محور “یاسوج-شیراز” ۷مصدوم برجا گذاشت

تصادف

مسئول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه پایگاه اورژانس ۱۱۵ بویراحمد به هفت مصدوم طی تصادف زنجیره‌ای در محور “یاسوج- شیراز”(گردنه مله شوره) امداد رسانی کردند.

“صادق حیدری زاده” افزود: طبق تماس تلفنی با مرکز اورژانس ۱۱۵ یاسوج مبنی بر برخورد ۶ دستگاه خودرو در گرنه مله شوره بلافاصله پایگاه‌های اورژانس تنگ سرخ، دشتروم و منطقه سه شهری یاسوج به محل اعزام شدند.

وی بیان کرد: تکنسین‌ها پس از تریاژ، کمک‌های اولیه درمانی، کنترل خونریزی و فیکس کردن هفت مصدوم حادثه را به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل کردند.

مسئول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: خوشبختانه حال مصدومین رضایت بخش اعلام شده است.

نظارت بیش از ۴۰۰ بازرس بر بازار شب عید کهگیلویه و بویراحمد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت از نظارت بیش از ۴۰۰ بازرس در طرح ویژه نظارت و بازرسی نوروز بر بازار استان خبرداد.

داریوش دیودیده” در روسای ادارات شهرستانی صنعت، معدن و تجارت، روسای اتاق ها و نمایندگی های اصناف سراسر استان و مسؤلین ستادی استان گفت: آرامش خاطر مردم فهیم استان و سهولت در تامین مایحتاج عمومی توسط آنان مهمترین هدف مجموعه صنعت، معدن و تجارت در آستانه سال جدید است.

وی با اشاره به اینکه طرح ویژه نظارت و بازرسی نوروز از اول اسفندماه آغاز و تا ۱۵ فروردین ماه ادامه خواهد داشت افزود: با حضور بیش از ۴۰۰ بازرس صنعت و معدن و اتاق های اصناف و ناظر افتخاری پایش بازار کالا و خدمات ویژه نوروز را دو بخش نظارت بر خدمات و کالا انجام خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: موارد مهم نظارتی در اجرای این طرح در بخش کالایی شامل البسه، پوشاک، میادین میوه و تره‌ بار و نمایشگاه ‌های عرضه مستقیم کالا است و در عرصه خدماتی شرکت ‌های مسافربری، حمل و نقل درون شهری و برون شهری، اماکن تفریحی و فرهنگی، سیاحتی، واحدهای اقامتی، غذاخوری‌ ها و رستوران ‌های بین ‌شهری خواهد بود.

دیودیده تصریح کرد: تیم‌های مشترک بازرسی متشکل از سازمان صنعت و معدن، تعزیرات حکومتی، دانشگاه علوم پزشکی، اداره غله، اداره کل استاندارد و سایر نهادهای مرتبط بر کمیت و کیفیت کار نظارت کامل داشته و جلوی هرگونه سوء استفاده احتمالی گرفته خواهد شد.

برگزاری نمایشگاه های بهاره و فروش های فوق العاده در سراسر استان

وی با بیان اینکه امسال نمایشگاه های بهاره و فروش های فوق العاده در سراسر استان برپا خواهد شد، ادامه داد: تخفیف ۱۰ تا ۱۵ درصدی و ارائه کالاهای با کیفیت دو سیاست عمده نمایشگاه های بهاره و فروش های فوق العاده خواهد بود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: برگزاری نمایشگاه های بهاره و فروش های فوق العاده با توجه به افزایش تقاضا در ایام پایانی سال نقش عمده ای در تعدیل قیمت ها و تامین مایحتاج مورد نیاز مردم استان خواهد داشت.

دیودیده با اشاره به آمادگی کامل صنوف خدمت رسان در سطح کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: تمامی صنوف خدمت رسان در نقاط مختلف استان با آمادگی کامل خدمات و ملزومات ضروری گردشگران و هم استانی ها را تامین خواهند کرد و کشیک های لازم برای تمامی صنوف همچون نانوایی، تعمیرگاه و سایر واحدهای عرضه خدمات همشهریان و مسافرین نوروزی انجام و برنامه ریزی لازم به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد.

وی بیان کرد: تمامی امکانات و نیروهای این سازمان در حوزه بازرسی و نظارت، بازرسان طرح تشدید، بازرسان مجامع امور صنفی، ناظران افتخاری و انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان در راستای افزایش تاثیرگذاری طرح نظارتی ویژه نوروز، بکار گرفته خواهد شد تا ضمن جلوگیری و مقابله با تخلفات احتمالی، موجبات آرامش خاطر مردم فهیم استان و سهولت در تامین مایحتاج عمومی توسط آنان بیش از پیش فراهم شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: مردم استان در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا سوء استفاده احتمالی برخی افراد سودجو در بازار استان مراتب را به سامانه ارتباطی ۱۲۴ که به صورت شبانه روزی پاسخگو خواهد بود، اعلام کنند.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *