نظری: برای سخنرانی «حسن عباسی» با فرمانداری بویراحمد هماهنگ نشده بود / فرمانداری دستوری نداده است /ناهماهنگی میزبان جای تعجب دارد

فرمانداری یا استانداری دستوری مبنی بر برگزاری، لغو یا جابجایی مکان برگزاری سخنرانی دکتر حسن عباسی نداشته است. …

فرمانداری یا استانداری دستوری مبنی بر برگزاری، لغو یا جابجایی مکان برگزاری سخنرانی دکتر حسن نداشته است.
به گزارش کبنانیوز از یاسوج، در پاسخ به سئوال خبرنگاران در خصوص نقش شورای تامین شهرستان در لغو یا جابجایی مکان برگزاری سخنرانی  عباسی واکنش نشان داد.
فرماندار بویراحمد اظهار کرد: برای برگزاری این جلسه مکاتبه‌ای با فرمانداری صورت نگرفته و برای جابجایی مکان برگزاری با فرمانداری یا استانداری مداخله و تصمیمی نداشته و دستوری نداده‌اند.

وی اظهار کرد: هیچ گونه هماهنگی و مکاتبه با فرمانداری صورت نگرفته و موضوع سخنرانی و حضور عباسی را از رسانه‌ها متوجه شدیم.

نظری عنوان کرد: اعتقاد به آزادی بیان برای همه گروه ها و گرایش های سیاسی داخل نظام داریم و بدلیل سابقه خوب مردم استان در مهمان نوازی، تمایلی به و حاشیه سازی نداریم.

وی افزود: همچنان که قانون صراحت دارد برای برگزاری جلسات خارج از محیط دانشگاه، بهتر است با فرمانداری مکاتبه و هماهنگی صورت می گرفت و این هماهنگی برای چندمین بار صورت نگرفته است و از دلیل آنهم اطلاعی ندارم.

در پایان نظری مطرح کرد که رسانه‌های نزدیک به میزبانان جلسه خبر از سخنرانی عباسی در ساعت ۱۹:۳۰ امروز در سالن سینما انقلاب یاسوج با موضوع دست «دیپلمات‌ها نمک ندارد» عنوان نموده بودند در حالی بنرها و تبلیغات آنها در شهر یاسوج حکایت از برگزاری جلسه در ساعت ۱۹:۳۰ امروز در سالن ترویج جهاد کشاورزی با موضوع جوان انقلابی داشت و این ناهماهنگی از سوی میزبان هم جای تعجب دارد.

 


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *