نماینده کهگیلویه درگذشت معلم پیشکسوت استان را تسلیت گفت

نماینده مردم شریف شهرستان های کهگیلویه، بهمئی٬ چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت معلم پیشکسوت و فرهیخته استان زنده یاد نورالله سلامی را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در پور آمده است:

 

«بِسمِ اللّه ِ الرَّحمنِ الرَّحیمِ»

 

« إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُون »
 
مرگ حق است و رفتن به سوی معبود غایت هر انسانی است. اما عروج بزرگمردانی که پیشتر در مکتب دانش پیشتاز بوده و بیشتر در قلوب مردم جای دارند بسی سنگین و طاقت فرساست. خبر آمد  شمع وجود استاد که از چهره های ماندگار درس و مدرسه است به خاموشی گرایید و روح بلند آن معلم فرزانه به خالق لوح و قلم پیوست و خیل مشتاقان و دانش آموخته گانش را عزادار نمود.
آن استاد ارزشمند و دلسوز در عمر پر برکت خویش منشأ خدمات متعدد علمی و معنوی با تکیه بر دانش٬ تقوی و اخلاق حسنه گردیدند. انبوه شاگردانش انشاءالله مصداق خیر ماندگار و تسلی بخش فقدان آن چهره ماندگار  هست. و استاد از  مصادیق واقعی شعر شیخ اجل هست که فرمود « سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز »
علیهذا اینجانب در نهایت تألم و تأثر این فقدان جانسوز را به محضر جامعه علمی، دانشگاهی و فرهنگی بخصوص آموزش و پرورش و بیت مکرم و معزز آن فقید سعید و عموم مردم استان بویژه شهرستان های چرام و بویراحمد تسلیت و تعزیت عرض نموده و برای آن عزیز به معبود پیوسته غفران و رحمت واسعه الهی و برای جمیع بازماندگان صبری جزیل توأم با عزت از خداوند سبحان مسئلت می نمایم.
 
               عدل هاشمی پور
نماینده مردم شریف شهرستان های کهگیلویه، بهمئی٬ چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی
 
 
گفتنی است نورالله سلامی استاد و معلم پیشکسوت فرهیخته استان شب گذشته به دلیل بیماری در بیمارستان شیراز دار فانی را وداع گفت.

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *