نگین‌تاجی با باران آمد / فرشاد وارد شورای شهر یاسوج شد (+تصاویر)

فرشاد نگین‌تاجی دانشجوی دکترای معماری – طراحی شهری با حضور در فرمانداری بویراحمد کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج شد. …

خبر رسان؛

فرشاد نگین‌تاجی دانشجوی دکترای معماری – طراحی شهری با حضور در کاندیدای پنجمین دوره شد.

به گزارش خبر رسان از ،صبح امروز فرشاد نگین‌تاجی با همراهی جمعی از اقشار مختلف مردم، مهندسین، فرهنگیان، دانشگاهیان، ریش سفیدان و معتمدان در فرماندرای بویراحمد حاضر شد و کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر شد.

همچنین همسر و «باران» دختر فرشاد نگین‌تاجی نیز پدرش را همراهی کرد.
بنا بر این گزارش، نگین‌تاجی در حاشیه این آئین در گقت‌وگو با خبرنگاران، با تبریک عید باستانی نوروز و با بیان اینکه این عید یادآور نیاکان و پیشینیان و پیام آور مهر، محبت و دوستی و نماد تحول است، اظهار کرد: پیام نوروز این است که با تاسی از این عید باستانی و با مهر و دوستی تحولی را در خود و محیط زندگی مان به وجود آوریم تا شاهد شکوفایی شهر و کشورمان و حال خوب شهروندانمان باشیم.

داوطلب پنجمین دوره انتخابات شورای شهر علت حضور خود در این دوره را نیاز امروز شهر به شنیده شدن صدای مردم عنوان کرد و گفت: ‎شورای شهر در ذات خود تجلی و برایند تفکرات مردم است و باید ایده ها، تفکرات، توقعات و نیازهای شهر و شهروندان را برآورده کند و به عنوان پل ارتباطی، انتظارات و خواسته های مردم را خوب ببیند و انتقال دهد و در جایگاه متخصص و کارشناس آن را پیگری کند.

نگین‌تاجی گفت: مجلس برای کل شهرستان اثرگذار است اما تمرکز شورای شهر برای توسعه یاسوج است. بنابراین خواهش ما از مردم این است که با حضور گسترده و انتخاب همراه با درایت، ‌کنکاو و استعانت از آموزه‌های دینی و فرمایش علما، به بهبود اوضاع شهر کمک کنند.

وی با اشاره به ضرورت توجه به مسئله تخصص گرایی در حوزه شوراهای شهر گفت: حوزه مدیریت مدیریت شهری ابعاد مختلفی از جمله حوزه اجتماعی، فرهنگی، مبلمان شهری، ترافیک، ساختمان سازی و بخش های معتعدد دیگری دارد و قطعا به هر میزانی که نگاه به این حوزه در شورای شهر تخصصی تر باشد، بهتر می توان امور را مدیریت و برنامه ریزی کرد.

به گزارش کبنا، نگین‌تاجی دانشجوی دکتری معماری – طراحی شهری از دانشگاه بو علی سینای همدان است.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *