همایش ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در دهدشت (+تصاویر)

خبر رسان؛

طرح نوروزی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در دهدشت با حضور کریمی، مدیرکل سیاسی استانداری و برخی از مدیران افتتاح شد.

به گزارش خبر رسان از کهگیلویه، در این آیین اظهار داشت: به‌منظور ارتقای آگاهی و تغییر نگرش شهروندان جهت کاهش رفتار پرخطر در مسافرت و افزایش بهداشت جسمی و روانی خانواده‌ها در طول سفر این طرح اجرا می‌شود.

بابیان اینکه این طرح توسط واحد جوانان هلال‌احمر کهگیلویه اجرا می‌شود، افزود: در این طرح که ۲۰ روزبه طول خواهد انجامید ۳۰ داوطلب هلال‌احمر برنامه‌ها را اجرا خواهند کرد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان کهگیلویه از اجرای برنامه شاخص در این طرح خبر داد و تصریح کرد: برگزاری کمپین نه به تصادفات جاده‌ای و عضو شدن مسافران و امضای میثاق نامه و تحویل برچسب ازجمله برنامه مهم این طرح است.

وی در خصوص برنامه‌های دیگر این طرح ملی گفت: آماده‌سازی فضای دوستدار کودک، برپایی چادر سلامت و پاسخگویی به مسائل شرعی توسط طلاب عضو جمعیت شهرستان ازجمله برنامه‌های اجرایی بشمار می‌رود.

رهبریان گفت: در این طرح که از ۲۵ اسفند لغایت ۱۵ فروردین برگزار می‌شود توزیع بسته‌های آموزشی، امدادی و فرهنگی و همچنین مسابقات و برنامه‌های فرهنگی متنوع برای مسافران نوروزی اجرا می‌شود.

رهبریان از حمایت‌های جهان‌بین مدیرعامل و جمشیدی معاونت جوانان جمعیت هلال‌احمر استان در اجرای این طرح قدردانی نمود.

مدیرکل سیاسی استانداری در این مراسم گفت: تلاش‌های شبانه‌روزی هلال‌احمر کهگیلویه ستودنی است و باید از این تلاش‌های صادقانه و انسانی قدردانی کنیم.

وی کمپین نه به تصادفات جاده‌ای را اقدامی شایسته خواند و گفت اگر مردم در خصوص این طرح آگاهی داشته باشند آمار تصادفات کاهش چشمگیری می‌یابد.

در پایان این مراسم مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری، معاون فرماندار و روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، منابع طبیعی، آموزش‌وپرورش، اوقاف، آب و فاضلاب، ورزش و جوانان، اداره زندان، میراث فرهنگی شهرستان کهگیلویه و اصحاب رسانه به کمپین نه به تصادفات جاده‌ای پیوستند.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *