هوشنگ جهانبخش از تعاون روستایی رفت/آیا جهانبخش با آمدن مهرداد باقری با حزب اعتدال استان خداحافظی کرد؟/انشقاق در بین اصلاح طلبان کهگیلویه و بویراحمد علنی شد

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان ، طی حکمی از اداره‌کل استان رفت و قلندر فلامرزی جایگزین وی می‌شود.

بنا بر این گزارش، مراسم تودیع و معارفه روز پنجشنبه با حضور مسئولان ارشد کشوری و استانی برگزار خواهد شد.

جهانبخش در گفت‌وگو با خبرنگاران، با تأیید این خبر، اظهار کرد: از قبل درخواست انتقال به استان فارس را از سازمان مرکزی داشتم که با این درخواست موافقت گردید.

وی گفت: به دلیل پاره‌ای از مشکلات خانوادگی به سازمان تعاون روستایی استان فارس منتقل می‌شدم.

 

طبق گمانه زنی ها پس از معرفی مهرداد باقری به سمت رئیس ستاد دکتر حسن روحانی در استان، هوشنگ جهانبخش که از مدت ها قبل خود را برای این سمت آماده می کرد، از کلیه سمت های خود در استان استعفا داد.

 

به گفته یک منبع آگاه، هوشنگ جهانبخش با کناره گیری از این سمت از مدت ها قبل می دانست که همبازی های سیاسی وی دیگر جایگاهی برای وی در استان قائل نیستند، بنابراین سعی کرد که دیگر در دام بازی آنها گیر نیفتد و عطایش را به لقایش بخشید و با بی مهری تصمیم به ترک کهگیلویه و بویراحمد گرفت.

 

مهاجرت جهانبخش به استان فارس در حالی صورت پذیرفت که وی به تازگی حکم مسئولیت نمایندگی حزب توسعه و اعتدال استان را دریافت کرده بود و فعالیت زیادی نیز در مدت اخیر در فضای مجازی با راه اندازی کانال های مجازی برای این حزب در استان ایجاد کرده بود.

انتهای پیام/

 

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *