واژگونی اتوبوس در جاده یاسوج-اصفهان ۲ کشته و ۹ مصدوم برجا گذاشت + تصاویر

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان، جلال پورانفرد در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: یک دستگاه اتوبوس در اثر برخورد با پیکان واژگون شده که متاسفانه در این ۲ نفر در دم جان باختند.

وی بیان کرد: طبق تماس تلفنی در ساعت  ۲۳:۲۲ با مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ شهرستان دنا مبنی بر یکدستگاه اتوبوس در محور یاسوج اصفهان بعد از تونل ۱۲ بلا فاصله ۵ دستگاه آمبولانس سبک و یکدستگاه  اتوبوس امبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

جلال فرد عنوان کرد: همزمان EOC اورژانس ۱۱۵ با حضورمعاون جدید درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و رئیس اورژانس استان با یک دستگاه خودروی فرماندهی عملیات به محل اعزام شدند.

رییس مرکز  اورژانس و فوریت های پزشکی افزود: پس از تریاژ و و اقدامات اولیه درمانی سه نفر از مصدومین توسط آمبولانس های پاتاوه و ۷۰۷  و شش مصدوم دیگر با اتوبوس آمبولانس جهت ادامه روند درمان به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شدند. همچنین سه دستگاه آمبولانس از شهرهای لردگان و سمیرم  جهت کمک رسانی به محل حادثه حضور داشتند.
وی با بیان اینکه سرنشینان اتوبوس ۶ نفر و سرنشینان پیکان نیز ۵ نفر بودند ادامه داد: متاسفانه دو نفر از سرنشینان سواری پیکان بعلت شدت حادثه در دم جان خود را از دست دادند و شش نفر مسافر اتوبوس و سه نفر سرنشینان خودرو سواری پیکان نیز مصدوم شدند.

علت حادثه در دست بررسی است.

 

انتهای پیام/د/۲۰۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *