واژگونی خودروی ال ۹۰ در جاده سی سخت سه کشته و یک مصدوم بر جای گذاشت

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد،گفت: واژگونی یکدستگاه خودروی ال ۹۰ در جاده سی سخت به سمت یاسوج حدفاصل پل کلو سه کشته و یک مصدوم بر جای گذاشت .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان ،جلال پوران فرد در گفت و گو با این پایگاه خبری اظهارکرد: طبق تماس تلفنی در ساعت ۲۲:۰۸با مرکز اورژانس ۱۱۵ دنا مبنی بر واژگونی و سقوط یک دستگاه خودرو سواری ال ۹۰ در محور یاسوج – سی سخت بعد از پل کلو ،بلافاصله پایگاه های اورژانس ۱۱۵ شهری سی سخت و جاده ای دشت بازار به محل حادثه اعزام شدند‌.

وی بیان کرد: تکنسینها آسان ،صفایی و علیدادی ، محمدی خود را به مصدومین که در دره ای به ارتفاع بیش از ۲۰۰ بود رسانده و پس از بررسی و کنترل علائم حیاتی سرنشینان خودرو که سه خانم و یک آقا بودند؛ متاسفانه سه نفر از سرنشینان شامل دو خانم  و یک مرد به علت شدت جراحت وارده در دم جان خود را از دست دادند‌.

پوران فرد افزود: یکی از سرنشینان خانم  پس از اقدامات اولیه درمانی با تلاش و زحمت پرسنل اورژانس از دره به سمت آمبولانس انتقال داده شدند و جهت ادامه درمان به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل شدند.

سرهنگ سیاهپور؛ رییس پلیس راه استان علت واژگونی خودروی ال۹۰ در محور مواصلاتی_بیاره_سی سخت را تخطی از سرعت مطمنه و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه عنوان کرد.
 

 
انتهای پیام/۲۰۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *