واکنش بخشدار چرام به انتشاریک خبر در سایت های خبری + جزئیات

بخشدار مرکزی چرام نسبت به انتشار اخبار مشکلات و محرومیت ها توسط سایت های خبری واککنش نشان داد و گفت: بنده فکر می کنم هدف تخریب است و نمی شود رسانه ای این طور قلم بزند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان  الیاس افسردیر بخشدار مرکزی چرام در جلسه شورای اداری این شهرستان بیان کرد:امیدوارم که سال نو برای مردم به شادی طی شده و در سال جدید انتخابات ریاست جمهوری و همچنین شوراهای شهر و روستا  که انتظار می رود مردم و مسئولان در جهت مشارکت حداکثری که به نوعی دغدغه مقام معظم رهبری هم است،با دستگاه های اجرایی همکاری کنند.

 

وی افزود:در سال جاری دستگاه های اداری بخصوص در حوزه بخش مرکزی کارهای خوبی را همچون کانال کشی و آسفالت روستاها انجام داده شده است.

 

افسردیر گفت:عمق محرومیت در شهرستان ما بسیار بالاست و نیازمند تلاش مضاعف در رفع مشکلات آن هاست.

 

این مسئول اضافه کرد:ما باید تلاش کنیم مشکلات را حل کنیم و به دنبال مچ گیری نباشیم؛در حال حاضر مشکلات حوزه مرکزی جاده های ارتباطی ازجمله جاده ی روستای توگبری است.

 

وی ادامه داد:انتظار داریم که اداره راه در کنار همدیگر مساعدت کرده و این مشکل را حل کنند.آب شرب روستای شیخ حسین یک بحرانی است که انتظار داریم قبل از فرارسیدن فصل گرما و تجمع مردم این روستا چنین مشکلی حل شود.

 

بخشدار مرکزی چرام با اشاره به ایام نوروز گفت:منطقه ما منطقه ای گردشگرپذیر است و از همه ی دستگاه های خدمات رسان انتظار همکاری را داریم تا گردشگران با خاطری خوش از این منطقه خارج شود.

 

افسردیر با اشاره به برخی رسانه ها گله مند شد و بیان کرد:اصحاب رسانه همانند یک دیدبان مشکلات را می بینند و به مسئولان گوشزد می کنند؛اما در جلسه ای که با دهیاران داشتیم،ما و یکی از دهیاران پیرامون موضوعی با شهرداری صحبت کرد که برخی تیتر زدند حمله ی بخشدار به شهردار!

 

وی افزود:اصحاب رسانه عزیزانی هستند که باید امانتدار باشند؛بنده همیشه ارادت داشتم نسبت به این عزیزان و از انتقاد آن ها استقبال می کنم.

 

این مسئول ادامه داد:بنده این حرف ها را تفرقه اندازی می دانم و ما چیز خاصی نگفته و فقط توضیح مختصری دادیم.

 

بخشدار مرکزی چرام در ادامه اظهار کرد:در کل همینکه گفته شود حمله ی بخشدار به شهردار،پسندیده نیست و  صحبت های جنجالی صورت نگرفته است.بنده فکر می کنم هدف تخریب است و نمی شود رسانه ای این طور قلم بزند.

 

در آخر این مسئول گفت:از نقد های این عزیزان استقبال می کنیم و بزرگواری کنند کمی منصفانه تر قلم بزنند.

 

اما ذکر چند نکته از زبان خبرنگار چرامی…

 

همانطور که در تصویر زیر مشخص است،کسی از لفظ ((حمله))بکار نبرده است و امانت داری ما تا جایی مقبول است که حقیقت را نپوشاند.

 

غعغعهغ

 

کسی قصد تخریب فرد دیگری را ندارد چراکه هر چیزی که عین واقعیت باشد،نشر داده می شود.

 به نظرم می توانست در رسانه ((حمله))نیز نشر داده شود چراکه تغییر تعادل روحی فرد با عصبانیت یا حالت فرد در حمله به دیگری ندارد.

اگر هدف از منصفانه بودن قلم،یک طرفه عمل کردن است که جای بحثی نیست اما ما به حقیقت پرداختیم چراکه در این مسئله در فضای مجازی همین آقایان سروصداهای بلندی را سر می دادند.

مستندات جلسه دهیاران با مسئولین شهرستان در همین پایگاه خبری تحلیلی موجود می باشد و در صورت نیاز نشر داده خواهد شد.

منبع:پایگاه خبری تحلیلی چرام

انتهای پیام/ک/۲۰۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *