واکنش حاج موحد به انتشار تصاویری از فرزندان نماینده کهگیلویه

با انتشار تصاویر فرزندان نماینده ، بهمنی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی، نماینده اسبق این حوزه در مصاحبه با یکی از سایت ها به حرف و حدیث های پیش آمده پیرامون این موضوع واکنش نشان داد.

حاج اظهار داشت: رسانه یکی از ارکان دموکراسی است و نقش ویژه ای در ایجاد آرامش روانی جامعه دارد،به عنوان یک خدمتگذار به مردم از رسانه های عمومی و مجازی تقاضا دارم در ایجاد آرامش وامنیت روانی  جامعه بیش از پیش همت ورزیده و وارد مسائل حاشیه ای نشوند.

وی تصریح کرد: رسانه ی مردم محور ازسرک کشیدن به حریم زندگی خصوصی افراد جامعه پرهیز می کند و فضای جامعه را به دور از التهاب و ایجاد تنش به سمت تحول خواهی پیش می برد،معتقدم عنوان کردن برخی مسائل با رسالت ماهوی رسانه ها در تعارض بوده و می تواند سلامت فکری و اخلاقی آحاد جامعه را تهدید کند و الگوهای نابهنجار رفتاری را در جامعه تثبیت کند.
حاج موحد در ادامه با اشاره به توصیه های رهبر معظم انقلاب به رسانه ها و مطبوعات گفت:
رسانه هاییکه طریق سلامت بپیمایند در هر رشته‌ و موضوعی که قلم بزنند و هر کارى که بکنند، به نفع نظام مقدس جمهوری اسلامی حرکت کرده‌اند. چرا؟ چون بر میزان آگاهى مردم مى‌افزایند و هرگز برپایه عناد و بدجنسی حرکت نمی کنند.
خلاصه ی توصیه و خواست من از شما به عنوان یک رسانه انجام سه مورد وظیفه نقد و نظارت، وظیفه اطّلاع رسانى صادقانه و شفّاف، وظیفه طرح و تبادل آراء و افکار در جامعه است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *