واکنش دانشگاه یاسوج به نامه اعتراضی شورای صنفی دانشگاه به وزیر علوم

دبیرشورای صنفی دانشگاه یاسوج به انتشار خبر" نامه اعتراض آمیز شورای صنفی دانشگاه یاسوج به وزیر علوم" که روزهای اخیر در این پایگاه خبری منتشر شد واکنش نشان داد و در این زمینه جوابیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،دبیرشورای صنفی به انتشار خبر"شورای صنفی دانشگاه یاسوج در اعتراض به وضعیت موجود به وزیر علوم نامه نوشت"  که روزهای اخیر در این پایگاه خبری منتشر شد واکنش نشان داد و در این زمینه جوابیه ای صادر کرد.

مدیر مسئول محترم سایت

سلام علیکم

احتراماً، در پی انتشار بیانیه ای از سوی و رفاهی دانشگاه یاسوج در سایت صبح زاگرس با کد خبری ۸۴۰۴۱ در تاریخ ۳۰/۱۱/۹۵، با عنایت به قوانین رسانه ای لازم است این شورا در خصوص بیانیه منتشر در آن سایت قرار داده شود.

در پی انتشار بیانیه انتقادی به نام شورای صنفی دانشگاه یاسوج در خصوص وضعیت آموزشی این دانشگاه به استحضار عموم می رساند که : هرگونه بیانیه و مطلب منتشر شده از طریق شورای صنفی و رفاهی در سایت ها خبری و بدون مهر و امضای دبیر شورای صنفی از درجه اعتبار ساقط است و وجاهت قانونی ندارد.

در خصوص بیانیه صادر شده به نام شورای صنفی راجع به مسائل آموزشی دانشگاه، این امر از حیطه وظایف و اختیارات این شورا خارج می باشد و مطلب منتشر شده نظر شخصی یکی از اعضای شورای صنفی است .

در پایان یادآور می شود:  با وجود برخی مشکلات و کمبودها در سطح دانشگاه این شورا، به وظیفه خود در حمایت از دانشجویان کما فی سابق ادامه خواهد داد.

 
انتهای پیام/۲۰۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *