واکنش شدید تاجگردون به بیانیه جبهه مردمی انقلاب اسلامی گچساران

نماینده مردم گچساران و باشت نسبت به بیانیه ای که در سایتهای محلی استان به نام “جبهه مردمی انقلاب اسلامی گچساران” منتشر شده بود واکنش نشان داد …

خبر رسان؛

.

نماینده مردم و باشت نسبت به بیانیه ای که در سایتهای محلی استان به نام  “ ” منتشر شده بود واکنش نشان داد(مشاهده متن بیانیه ).

به گزارش خبر رسان و به نقل از سایت ، وی طی نامه ای به شوراهای تامین استان و گچساران نوشته است:

بسمه‌تعالی

سروران ارجمند اعضاء محترم شورای تأمین استان و شهرستان گچساران

با سلام و احترام

بیانیه‌ای در سایتهای محلی به نام “جبهه مردمی انقلاب اسلامی گچساران” منتشر و با تشویش اذهان عمومی و تهمت به این‌جانب و مسئولین ذی‌ربط، سعی بر آلوده کردن فضا با تخریب و تشویق مردم و کاندیداها به عدم شرکت در پیش رو کرده‌اند. لذا با توجه به بیانیه صادرشده خواهشمند است::

– نسبت به بررسی جایگاه قانونی این جبهه بررسی و در صورت عدم مجوز قانونی برخورد لازم صورت پذیرد.

– با توجه به اینکه در متن منتشرشده به‌صراحت اتهام خاص متوجه عوامل اجرایی و نظارتی شده است، ضرورت دارد برخورد قانونی لازم انجام گیرد.

– درصورتی‌که صادرکنندگان این بیانیه دارای مصونیت نمی‌باشند، ازآنجاکه رسماً اعلام بر عدم شرکت در انتخابات پیش رو کرده‌اند و در لوای نام مقدس رفتاری ضدانقلابی داشته که قطعاً می‌بایستی برخورد قانونی در این خصوص صورت پذیرد.

– ایجاد فضای امن به عهده آن شورا می‌باشد که متأسفانه آلوده کردن فضا و انتخاب شعار تقلب قبل از انتخابات توسط آن جبهه، جزء هدف اصلی آنان قرارگرفته است.

– اتهامات و تهمت‌های اشاره به این‌جانب از طریق قانونی پیگیری خواهد شد.

غلام‌رضا تاج گردون

نماینده مردم شریف گچساران و باشت

 

 


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *