واکنش صریح مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد به ماجرای ورزشگاه یاسوج

در حالی که طی روزهای اخیر تخریب بخشی از سکوهای ورزشگاه باعث هجمه های فروانی علیه شهرداری شده است، از تصویب این طرح توسط همه دستگاهها و با حضور استاندار سخن می گوید و معتقد است مخالفان این طرح به دنبال مسائل دیگری هستند.

مدیرکل دفتر فنی استانداری در این باره  گفت: ایجاد فضای پارکینگ در مرکز شهر توسط شهرداری یاسوج اقدامی کارشناسی و با برنامه بود که در جلسه ای به ریاست استاندار و با تائید مدیران کل ورزش و جوانان و همچنین اوقاف و امور خیریه صورت گرفت.

کاظمی تاکید کرد: شهر یاسوج با مشکلات عمده ترافیکی مواجه است و این مشکلات باید با یک تصمیم اساسی تا حدودی مرتفع می شد، که در جلسه مذکور این طرح تصویب شد و اتفاقا مدیرکل ورزش و جوانان از موافقان اصلی این طرح بود.

وی با تاکید بر اینکه کسی مخالفتی با ورزش ندارد، تصریح کرد: این موضوع یک تصمیم استانی بود و عوامل اقدامات تحریک آمیز علیه این تصمیم مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

کاظمی با بیان اینکه همزمان با آماده سازی ورزشگاه برای سفر ریاست محترم جمهوری، به این اهمیت این فضای بلا استفاده پی بردیم، افزود: با این طرح آسیبی به فضاهای ورزشی نمی رسد و زمین رها شده در کنار این ورزشگاه به فضایی برای کمک به حل مشکلات ترافیکی ایجاد خواهد شد.

1 دیدگاه برای “واکنش صریح مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد به ماجرای ورزشگاه یاسوج”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *