واکنش مدیر آبفای شهری بویراحمد به کنده کاری جاده پارک جنگلی یاسوج + تصاویر

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان قلندری با حضور در جاده دسترسی به پارک جنگلی یاسوج در گفت و گو با خبر رسان با تبریک سال نو با بیان اینکه ایجاد شبکه فاضلاب برای مجتمع فرهنگی رفاهی نیروی انتظامی که در ورودی پارک جنگلی یاسوج قرار دارد نیاز به استفاده از جاده این پارک جنگلی داشتیم گفت:شرکت اب و فاضلاب شهری یاسوج برای جلوگیری از ورود فاضلاب این مجتمع به آب های زیر زمینی حاضر به تقبل هزینه ای سنگین برای تاسیس شبکه فاضلاب مجتمع شد.

وی افزود:تقریبا تاسیس هرمتر مربع این شبکه فاضلاب مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان هزینه برده است.

رییس شرکت آب و فاضلاب  شهری بویراحمد با بیان اینکه مراحل تکمیلی پروژه هنوز به اتمام نرسیده ، اظهار کرد:به دلیل زمان بر بودن پروژه و اینکه بعد از اتمام کار توسط پیمانکار طرح باید توسط کارشناسان مکانیک خاک ، شهرداری و ناظر دفتر فنی مهندسی آب و فاضلاب تایید شود تا قبل از ایام نوروز اجرای طرح ادامه داشت.

قلندری بیان کرد:قبل از آغاز سال جدید پروژه تمام شد اما به دلیل شرایط جوی و بارش های خوبی که در استان داشتیم مراحل تعمیر و آسفالت مناطق تخریب شده متوقف شد که بعد از پایان بارش ها شرکت آب و فاضلاب یاسوج طرح را اماده و آسفالت ریزی می کند و در اختیار شهرداری قرار میدهد.

قلندری عنوان کرد:که تنها سازمان مسئول در این طرح شرکت آب و فاضلاب شهری یاسوج است و شهرداری یاسوج و میراث فرهنگی هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با تخریب جاده ورودی پارک جنگلی ندارند .
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/م.غ/۲۰۰

 

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *