وزیر ارشاد به استان کهگیلویه وبویراحمد سفر می کند

مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت یازدهم پنجشنبه (۲۸ بهمن ۹۵) به این استان سفر می کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،محمد در گفتگو با خبرنگار این پایگاه از سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت یازدهم به یاسوج در روز پنج شنبه هفته جاری خبر داد و گفت:در این سفر از ساعت هشت صبح با حضور در گلزار شهدای یاسوج به مقام شهدای ادای احترام خواهد کرد.

وی دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و سایر مسئولان استانی را از مهمترین برنامه های وزیر ارشاد در استان دانست و بیان کرد: در این سفر حضور در نشست شورای اداری و دیدار با هنرمندان و روسای انجمن های هنری از مهمترین برنامه های سفر صالحی امیری به استان خواهد بود.

مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت یازدهم از برخی پروژه های مهم عمرانی این نهاد اشاره کرد و گفت: در این سفر صالحی امیری از پروژه های مهم عمرانی از جمله تالار بزرگ مرکزی یاسوج بازدید خواهد کرد.

سلیمی راد به نشست خبری وزیر ارشاد با خبرنگاران نیز اشاره داشت و گفت: در این سفر یک روزه همچنین نشست خبری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اصحاب رسانه رأس ساعت ۱۵عصر از دیگر برنامه های وزیر خواهد بود.

انتهای پیام/ر/۲۰۰

 

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *