وضعیت جاده های شهرستان لنده در آستانه سال جدیدتاسف بار است+تصاویر

شهرستان لنده از جمله شهرستان های گرمسیری استان چهارفصل کهگیلویه وبویراحمد است که از هم اکنون به دلیل موقعیت گرمسیری نابی که دارد پذیرای مسافران نوروزی در آستانه سال جدید است.

از جمله شهرستان های گرمسیری استان چهارفصل کهگیلویه وبویراحمد است که از هم اکنون به دلیل موقعیت گرمسیری نابی که دارد پذیرای مسافران نوروزی در آستانه سال جدید است.

طبیعت بکر، جذاب و سرسبز شهرستان لنده باعث شده است که در ماه های اسفند و فروردین ماه هرسال گردشگران و مسافران زیادی این شهرستان را به عنوان مقصد گردشگری خویش انتخاب می کنند که متاسفانه وضعیت نامناسب جاده و سایر محورهای ارتباطی شهرستان لنده باعث گلایه شدید شهروندان لنده ای و گردشگران شده است.

وضعیت جاده لنده به سوق آنچنان آسیب دیده و داغون هست که جلوبندی تمام خودروهای ایرانی و خارجی را نابود کرده است که تصاویر زیرگواه روشن این مسئله است.

متاسفانه وضعیت جاده لنده به ایدنک چنان مشکل دارد که جاده ورودی شهر لنده به دلیل قرارگرفتن در مسیر بند انحرافی کار جاده در حال تخریب است به طوری که عمق تخریب آن به بیش از نیم متر رسیده است.

ورودی شهر لنده آراسته شده است به نخاله های ساختمانی که توسط کامیون ها در ورودی شهر لنده ریخته شده است که متاسفانه چهره ورودی شهرلنده را چنان زشت کرده است که نیمی از تابلو های خوش آمد گویی شهر را بپوشاند که برای ورود گردشگران و مسافران نوروزی واقعاً زیبا نیست.

به هرحال انتظار می رود شهرداری و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان لنده نسبت به جمع آوری نخاله های ساختمانی هرچه سریعتر اقدام نماید.

تصاویر تکمیلی:

گزارش و عکس :سید اسماعیل میری

منبع:پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/۴۱۲۰

سیداسماعیل میری

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *