وقتی فرماندار کهگیلویه رئیس هلال احمر شهرستان را قبول ندارد

اما با تمام این شریط گویا همچنان علی پوزش را به عنوان رئیس جمعیت هلال احمر کهگیلویه قبول ندارد و از وی برای شرکت در جلسات فرمانداری و شورای اداری شهرستان دعوت نمی کند و این رویه از ابتدای ریاست ادامه داشته است و وی به هیچ جلسه ای در فرماندار کهگیلویه دعوت نشده است.

فرماندار کهگیلویه اختلافات بسیار شدیدی با رئیس هلال احمر این شهرستان دارد و در شرایطی سید عادل رهبریان فرد مورد نظر وی برای ریاست این جمعیت نبوده است اما رهبریان که فردی تحصیل کرده و تمام دوره های تخصصی هلال احمر را گذرانده است با حمایت مسعود مثنوی مدیر عامل وقت جمعیت هلال احمر استان و رای قاطع هیات اجرایی هلال احمر شهرستان به عنوان رئیس هلال احمر کهگیلویه انتخاب شد.

رهبریان در این چند ماهی که ریاست هلال احمر کهگیلویه را بر عهده داشته است به خوبی نشان داده است که شایسته این جایگاه است و هلال احمر شهرستان را از چه از لحاظ سیمای ظاهری و چه از لحاظ کارکردی و امداد رسانی متحول و به شکل کاملا مطلوبی رسانده است.

اما با تمام این شریط  گویا همچنان علی پوزش فرماندار کهگیلویه رهبریان را به عنوان رئیس جمعیت هلال احمر کهگیلویه قبول ندارد و از وی برای شرکت در جلسات فرمانداری و شورای اداری شهرستان دعوت نمی کند و این رویه از ابتدای ریاست رهبریان ادامه داشته است و وی به هیچ جلسه ای در فرماندار کهگیلویه دعوت نشده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *