پاسخ بانک کشاورزی به ادعاهای عجیب و نادرست یک شرکت عشایری

مدیرعامل شرکت جهت تشویش اذهان عمومی و فرافکنی و کوچک جلوه دادن اهمال و سهل انگاری و قصور خود در بازپرداخت بدهی شرکت به بانک کشاورزی اقدام به انتشار …

خبر رسان؛

بعد از انتشار خبری با عنوان «توقیف سه کامیون آرد عشایری در منطقه زیلایی بویراحمد»[کلیک کنید] بانک کشاورزی با ارسال متنی به این خبر پاسخ داد.

به گزارش خبر رسان از یاسوج، متن ارسالی بانک کشاورزی به سایت خبری خبر رسان به شرح زیر است؛


بانک کشاورزی در سال ۱۳۸۴ اقدام به پرداخت مبلغ دویست میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه با کارمزد ۴ درصد به شرکت «عشایری شورم» جهت حمایت از عشایر و روستائیان نمود. لکن متأسفانه مدیران شرکت علی‌رغم پی‌گیری‌های مکرر بانک هیچ‌گونه اقدامی جهت بازپرداخت بدهی ننمودند. تا اینکه پس از یازده سال بانک پس از قضایی نمودن پرونده با همکاری دادگستری استان که در زمینه وصول مطالبات از حامیان اصلی بانک می‌باشد و همکاری همه جانبه ای با بانک دارد و پس از طی مراحل دادرسی که مدیران شرکت که ادعای رسیدگی به امور عشایر را دارند در هیچ کدام از جلسات و مراحل دادرسی شرکت ننمودند و پس از قطعیت رأی و صدور اجرائیه بانک طبق دستور مقام قضایی اقدام به توقیف ۳۰ تن خریداری شده توسط شرکت از شرکت شیار گستر یاسوج نمود و توقیفی از کارخانه بوده و از کارخانه خارج نگردید و آردهای توقیفی متعلق به منطقه خاصی نبوده است. لکن مدیرعامل شرکت جهت تشویش اذهان عمومی و فرافکنی و کوچک جلوه دادن اهمال و سهل انگاری و قصور خود در بازپرداخت بدهی شرکت به بانک کشاورزی اقدام به انتشار اینگونه مطالبات کذب و موهوم نموده و حق پیگیری قانونی برای بانک محفوظ خواهد بود.


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *