پای میز مذاکره لبخند هر چه دادیم از کیسه مقاومت بود/نظام سلطه با ریشه و اساس اسلام مشکل دارد

نویسنده پایی که جاماند در یادواره ۷۰۰شهید شهرستان بویراحمد گفت: هر چه در پای میز مذاکره با دیپلماسی لبخند دادیم از کیسه مقاومت بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان  سید ناصر حسینی. عصر امروز در یادواره ۷۰۰شهید شهرستان بویراحمد که با حضور پیکر پاک دو شهیدگمنام دفاع مقدس در حسینیه ثارلله یاسوج برگزار شدگفت : یک خبرنگار ژاپنی در سفر به ایران و مصاحبه با ۱۷۵ مادر شهید گفته که من در بین این ۱۷۵ مادر شهید هیچ کسی را پیدا نکردم که از جنگ و شهید شدن فرزندانش ناراضی باشد

وی علت اصلی بهم خوردن معادلات صدام حسین و نظام سلطه را از خود گذشتگی رزمندگان عنوان و اظهار کرد: آنها حتی نتوانستند حتی یک ذره از خاک این کشور را تصرف کنند.
وی با بیان اینکه صدام و نیروهایش داعشی های دیروز بودند،  تاکید کرد: این داعشی های دیروز با یک نیروی عاشورایی مواجه شدند که علت اصلی شکست آنها بود.
نویسنده کتاب تاکید کرد: آنها فهمیدند که جوانان این کشور عشق به اهل بیت دارند و هیچ ترسی از فشنگ و گلوله و سرب ندارند.

دشمنی ملت ایران با نظام سلطه است

وی به خاطره یک مادر چهار شهیدی اشاره داشت و افزود: من کاری ندارم که بچه هام شهید شده اند همینکه امام (ره) سالم است برایم کافی است.
حسینی پور با اشاره به اینکه دشمنی ملت ایران با صدام نیست بلکه با نظام سلطه است، افزود: متاسفانه صدا وسیما عراقی ها را بزدل معرفی می کند که اینطور نیست بلکه آنها یه مشت افراد استیجاری غرب و شجاع بودند که کینه توزانه می جنگیدند.

وی به شهید ستار اورنگ اشاره داشت و افزود: امروز تنها نقاره خانه ،یاسوج و ایران وطن شهید اورنگ نیست بلکه الان همه جای جهان وطن اوست.حسینی پور با اشاره به اینکه دشمن تنها با کشور ما دشمنی ندارد، گفت: نظام سلطه با اصل و ریشه و گفتمان مقاومت دشمنی دارد.

مذاکره کنندگان ما در پای میز مذاکره هر چه دادند از کیسه مقاومت بود

وی با بیان اینکه در یادواره شهدایی که بصیرت نباشد کامل نیست،  تاکید کرد: هر وقت مذاکره کنندگان ما در پای میز مذاکره هر چه دادند از کیسه مقاومت بوده است که این را همه باید بدانند.
نویسنده پایی که جاماند تفکر مقاومت را شعار ما می توانیم نام برد و تصریح کرد ؛ اگر امروز توانستیم به سوخت ۲۰ درصد، موشک های نقطه زن و سایر پیشرفت ها برسیم همگی برگرفته از تفکر مقاومت است.
وی با بیان اینکه اگر ما توانستیم پهباد آمریکایی را بنشانیم نتیجه تفکر مقاومت است، یادآور شد: علت اصلی این کار نیز تلاش های بچه های ما در عملیات خیبر و بدر است.

عزت و اقتدار کشور برگرفته از تفکر مقاومت است

نویسنده پایی که جاماند افزود: امروز عزت و اقتدار این کشور برگرفته از تفکر مقاومت است و باید این راه را ادامه بدهیم.
وی با بیان اینکه رزمندگان ما هم بصیرت داشتند و عاشق بودند،  تصریح کرد: در کنار عاشقی عاقل هم بودند و راه بزرگ و افتخار آمیز شهادت را انتخاب کردند.
حسینی پور با بیان اینکه اگر امروز ما می گوییم تنگه هرمز و نیروی جوان یکی از مولفه های قدرت است اما امام (ره)  و مقام معظم رهبری گفته اند که مولفه اصلی ما در مقابل نظام سلطه خون شهدا است ،اما این خون برگرفته از عاشورایی باشد.

انتهای پیام/رج/۴۱۲۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *