پرواز پاراگلایدرسواران خوزستانی برفراز شهرلنده + تصاویر

شهرستان لنده از جمله شهرستان های هزار جاذبه استان کهگیلویه وبویراحمد است که جاذبه های بکر گردشگری و تفریحی آن باعث شده است که پاراگلایدر سواران خوزستانی این شهرستان را برای مقصد پروازی خود انتخاب نمایند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان،  ظرفیت بی‌نظیر ارتفاعات شهرلنده نسبت به سایرمناطق استان کهگیلویه وبویراحمد باعث شده است که این موقعیت ممتاز به مکانی مناسب برای حضور پاراگلاایدرسواران تبدیل شود.

سید محمد موسوی از با سابقه پاراگلایدر سوار و مسئول تیم هوایی پاراگلایدر سواران خوزستان در گفت وگو با خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، با تبریک سال نو اظهارکرد: لذت پرواز چنان زیبا و جذاب است که هر انسان شوق پرواز در آسمان را به عنوان یکی از آرزوهای مهم خود قلمداد می کند.

وی افزود: مناطق و جاذبه های گردشگری شهرستان لنده به خصوص موقعیت بی نظیر و کوهپایه ای شهرلنده به همراه ارتفاع مناسب و خیلی خوب کوه های مشرف بر شهرلنده باعث شده است که امروز چندین نوبت پرواز داشته باشیم.

مسئول تیم هوایی پاراگلایدر سواران خوزستان تصریح کرد: علامندان به رشته مهیج می توانند با شرکت در دوره های آموزشی نسبت به آموزش های لازم را در شهربهبهان فرا گیرند.

این تیم سه نفره تا کنون چندین ساعت پروازی موفق در حوزه پرواز با پاراگلایدر داشته و از مربیان این رشته ورزشی نیز می باشند.

 شهرستان لنده در فاصله ۲۰۸کیلومتری شهریاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد واقع شده است که دارای مناظر و چشم اندازهای بکر تفریحی و گردشگری است.

تصاویر تکمیلی: 

منبع:پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

گزارش و عکس:سیداسماعیل میری

انتهای پیام/م/۲۰۰

سیداسماعیل میری

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *