پروژه «بازار سنتی، محلی و گردشگری» یاسوج شهریور ۹۶ تکمیل می‌شود / استفاده از مصالح و تجهیزات مدرن

به تعهدم در خصوص احداث و بهره‌برداری از پروژه «بازار سنتی، محلی و گردشگری» در پایان شهریورماه ۹۶ ، پایبندم و انشاء‌الله مجموعه اقتصادی و گردشگری در خور و …

خبر رسان؛

سرمایه‌گذار بزرگترین پروژه «بازار سنتی، محلی و گردشگری» جنوب کشور در گفت: به تعهدم در خصوص احداث و بهره‌برداری از پروژه «بازار سنتی، محلی و گردشگری» در پایان شهریورماه ۹۶ ، پایبندم و انشاء‌الله مجموعه اقتصادی و گردشگری در خور و شأن مردم شریف استان را خواهیم ساخت.

در گفت‌وگو با خبر رسان با بیان اینکه تمام مراحل قانونی احداث این پروژه انجام گرفته است، اظهار کرد: روند اجرایی پروژه بزرگ بازار سنتی، محلی و گردشگری یاسوج خوب و بدون توقف در حال ساخت است.

وی افزود: مراحل کف‌سازی، آرماتوربندی و بتن مگر پروژه انجام گرفته است و در هفته اول اردیبهشت ستون‌های آن نصب می‌گردد.

دلباز گفت: ساخت پروژه «بازار سنتی، محلی و گردشگری» یاسوج در پایان شهریورماه ۹۶ به پایان می‌رسد و به تعهدم در این خصوص پایبندم.

وی با بیان اینکه با تکمیل این پروژه و افتتاح آنها شهروندان و مسافران از یک مرکز مدرن و با معماری زیبا خریداری می‌کنند، افزود: بزرگترین پروژه بازار «سنتی، محلی و گردشگری» یاسوج با حدود  ۷۰۰ باب مغازه احداث خواهد شد.

سرمایه‌گذار بومی «پروژه بازار سنتی، محلی و گردشگری» یاسوج گفت: این پروژه با بهترین مصالح و تجهیزات مدرن روز دنیا ساخته می‌شود.

 


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *