پیام تبریک شخصیت‌ها و چهره‌های استان بمناسبت روز جمهوری اسلامی

برخی از چهره‌ها و شخصیت‌های استان کهگیلویه و بویراحمد با ارسال پیام‌های جداگانه ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفتند. …

خبر رسان؛

برخی از چهره‌ها و شخصیت‌های با ارسال پیام‌های جداگانه ۱۲ فروردین را تبریک گفتند.

آزیتا حکمتی‌اصل کاندیدای شورای شهر و از فعالین فرهنگی و اجتماهی شهرستان بویراحمد با ارسال پیامی این روز را گرامی‌داشت.

متن پیام حکمتی‌اصل به شرح زیر است؛

سالروز به ثمر نشستن مجاهدت‌ها و فداکاری‌های ملت سرافراز اسلامی به رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر این مرز و بوم را در یوم الله دوازدهم فروردین ماه گرامی می‌داریم؛ دوازده فروردین روزی است که با حضور پرشور و متحد ملت از اقشار و افکار مختلف در پای صندوق‌های رأی مردم‌سالاری دینی به نمایش گذاشته شد، اینجانب این روز عزیز و تاریخی را به مردم شریف ولایتمدار و انقلابی شهر یاسوج تبریک می‌گویم و امیدوارم در سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» با همدلی و تعامل در راستای اهداف انقلاب اسلامی گام برداریم.

 

آزیتا حکمتی‌اصل


 

سرخاب بیننده از کاندیداهای شورای شهر یاسوج با ارسال پیامی ۱۲ فروردین روز ایران را تبریک گفت.

۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران را به محضر مقام معظم رهبری، ملت ایران و به ویژه مردم شریف و شهیدپرور یاسوج تبریک می‌گویم، این روز، روز ایمان و تکیه بر باورهای قلبی است که درخت انقلاب اسلامی با خون هزاران شهید گلگون کفن آبیاری شد و همه وظیفه داریم در راستای اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران حرکت کنیم.

سرخاب بیننده


ایمان جاودانه کاندیدای شورای اسلامی شهر یاسوج روز جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

متن پیام جاوادنه به شرح زیر است؛

«امروز روز وفاداری به جمهوری اسلامی و ارکان نظام اسلامی، وفاداری به استقلال کشور، حقوق ملت و نه گفتن به متجاوزان بیگانه است». مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

امروز روز به ثمر نشستن درخت انقلابی است که خون هزاران شهید پاک برپای آن، تا همیشه تاریخ جریان دارد. امروز، روزشکفتن است. امروز، روز اراده است که برانگشتان شما جریان پیدا کرد و برگ برگ سبز درخت انقلاب، از آن رویید.

آن روز، همه چیز بوی تازگی می داد. نخستین بهار، در آزادی و آزادگی قدم به کوچه های شهر می نهاد و از فریاد گلوله و بوی تند باروت، خبری نبود. آمده بودید تا بهار را در وطن، جاودانه سازید.

اینجانب این روز به ملت ایران و به ویژه مردم شریف یاسوج تبریک می‌گویم.

ایمان جاوادنه

 


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *