پیام تشکر مردم بخش دیشموک از «حاج عدل»

مردم بخش دیشموک با ارسال پیامی از تلاش‌های عدل هاشمی‌پور نماینده کهگیلویه بزرگ برای آبادانی این بخش تشکر و قدردانی کردند. …

مردم بخش با ارسال پیامی از تلاش‌های عدل هاشمی‌پور نماینده کهگیلویه بزرگ برای آبادانی این بخش تشکر و قدردانی کردند.

ببه گزارش کبنانیوز از دیشموک، متن این پیام به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

« من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق »   … چقدر این جملات برایم  آشنا، دلنواز و امید بخش است  « زیر ساخت ها را درست می کنم . معدن نیترات دیشموک آماده باش .آمدم . اطلاعات مرا از معدن ساغند یزد بگیر. سد بالیاب آماده باش، آمدم. اطلاعات مرا از سد کرخه بگیر. گازرسانی دیشموک و چاروسا آماده باش آمدم. اطلاعات مرا از پروژه ۵۶ اینچ عسلویه به ایران شهر به طول ۹۰۷ کیلومتر و عبور آن از ۵ استان کشور بگیر .علاوه بر ۵۶ اینچ پاتاوه و ۴۸ اینچ سراسری اهواز تا کردستان از پروژه نفتخانه عراق تا منصوریه و بغداد اطلاعات مرا بگیر »  مخلص کلام . مردم شریف دیشموک و چاروسا، گاز را می آورم. معدن را راه اندازی می‌کنم. سد بالیاب را سامان میدهم. اینها برای مردم رؤیا بود  .اما امیدوار و چشم انتظار بودیم . اما  آنروز ٬ عده ای  وعده هایت را بلند پروازی، شانتاژ تبلیغاتی و عوام فریبی خواندند. آنروز عده ای یواشکی در گوش مردم و عده ای هم با صدای بلند می گفتند امکان ندارد !!!  مگر میشود !؟ آری، آنروز، دیروز بود و هنوز یکسال نشده  است. اما ته دلمان قرص بود که دل بزرگ و دریایی ات قرص  است و عزمت جزمتر، چرا که توکلت بادخدا بود و کارنامه گذشته ات درخشان.  با صلابت گفتی «آری» می‌شود.

و امروز روز وعده موعود است . امروز روز تنفس جنگلهای بلوط است تا جان بگیرند و به ما ساکنان منطقه و البته هر رهگذری جان و حیات و نفس  تازه ای ببخشند . نوید که پشته های هیزم برای مادران ایلم تبدیل به خاطره می شود . مژده که بوی نفت و دود هیزم از منزلم رخت بر می بندد  وه که رؤیایم  در آستانه تحقق است. آموزگارم می گوید اگر معدن و سد درست شود جاده هم درست میشود . شغل ایجاد میشود . اگر گاز بیاید  وقت ٬ هزینه و انرژیی که صرف تأمین گرمایش مدرسه می نمودم صرف پیشرفت درسی می نمایم و من که از بوی نفت و بخاریهای مستعمل سردرد مزمن گرفته ام در دل خود می گفتم انشاءالله . و برای روشن دیدن بخاری گازی کلاسم لحظه شماری می کنم . آری گفته بودی « آمدم نشون بدم کار کردن یعنی چه ٬ دل بزگ داشتن یعنی چه و آدمهای بزرگ برای کارهای بزرگ و عام المنفعه درست شده اند .» و خوشبختانه امروز « آن نمی شود و امکان ندارد » به حقیقت پیوست و گاز رسانی دیشموک و چاروسا  تا دشمن زیاری کلنگ زنی شد .‌اما ای سردار سازندگی کهگیلویه  بدان که من از دیار آفتابم . شناسنامه  ایل و تبارم قدرشناسی است . یادگار نیاکانم وفای به عهد است . مهمان نوازی، صداقت، محبت و صفا، تار و پود وجودی ماست . با زبان سر و با صفای آیینه دل می گوییم : سپاسگزاریم .  و خدا را شکر همه و همه اینها به برکت خون شهداء و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

حاج عدل متشکریم

جمع کثیری از مردم بهمئی سردسیر


منبع : کبنانیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *