پیروزی نفت و گاز گچساران مقابل حریف سمنانی

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبر رسان،تیم نفت و گاز در چارچوب رقابت های هفته اول مرحله نهایی لیگ دسته دوم کشور میهمان خود تیم را با شکست بدرقه کرد.

این دیدار که در ورزشگاه شهید بشارت گچساران با حضور بیش ازصدها تماشاگر مشتاق و علاقمند برگزار شد، با نتیجه یک بر صفر به سود نفتی های گچساران به پایان رسید.

برای تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در این دیدار، هادی زرین ساعد، ساسان شیرمردی،علی کرمی،عماد قاسمی،محمد نوروزی،علی جهانگیری،فرشید علیزاده،مرتضی حیدری،هادی خنیفر،مصطفی نوبخت و سعید عنافچه به میدان رفتند.

 تیم فوتبال نفت و گاز گچساران که با تفکری کاملا هجومی و برای برد در این میدان وارد شده بود در نیمه اول موقعیت های زیادی از جمله یک ضربه پنالتی را روی دروازه هف سمنان ایجاد کرد که این موقعیت ها با بی دقتی بازیکنان از دست رفت.

با شروع نیمه دوم  شاگردان یزدی تلاش بسیاری داشتند تا بتوانند موقعیت های فراوانی که نصیبشان می شد را به گل تبدیل کنند که با خوش اقبالی تیم سمنانی ،موقعیت ها یکی پس از دیگری به بیرون می رفت.

اما درادامه تلاش های بازیکنان تیم فوتبال نفت و گاز گچساران به ثمر نشست و نفتی های گچساران در دقیقه ۸۶ توسط "سهیل صالحی" به گل رسیدند.

نخستین تعویض تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در این دیدار در دقیقه ۴۶ بود که اسماعیل هاشمی به جای فرشید علیزاده ، تعویض دوم در دقیقه ۷۱ صورت گرفت و فرشید پاداش به جای سعید عنافچه و در دقیقه۸۰سهیل صالحی نیز به جای مصطفی نوبخت وارد میدان شدند.

پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب

انتهای پیام/م/۲۰۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *