پیش بینی بیش از ۵ هزار نامزد انتخابات شوراهای شهر و روستا در استان

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه پیش بینی می شود بیش از پنج هزار نفر در استان نامزد انتخابات شوراهای شهر و روستا شوند، تأکید کرد: داوطلبان از هم اکنون نسبت به تهیه گواهی سوء پیشینه با معرفی بخشداری و فرمانداری ها اقدام کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مرکز ،مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری در این بازدید، از وضعیت ساختمان بخشداری، تجهیزات و امکانات و نیروهای انسانی بازدید کرد.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری در این دیدار، ضمن تأکید بر ضرورت تعامل مناسب بخشدار و کارکنان بخشداری با مردم گفت: بخشدار می بایست در میان مردم حضور یابد و بدین طریق از مشکلات مردم باخبر شود.

سید کرامت اله کریمی افزود: با توجه به در پیش بودن انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا و ضرورت دعوت مردم به مشارکت حداکثری، جلسات و نشست های مختلف با مردم برگزار شود.

وی ادامه داد: با توجه به الکترونیکی شدن انتخابات بهتر است مردم بخش در راستای تهیه کارت ملی هوشمند اقدام کنند.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری به ضرورت تهیه گواهی عدم سوء پیشینه توسط داوطلبان نمایندگی شوراهای شهر و روستا، تأکید کرد و گفت: با توجه به محدودیت زمانی نام نویسی لازم است داوطلبان تا قبل از موعد ثبت نام گواهی سوء پیشینه که نحوه صدور آن به بخشداری ها اطلاع رسانی می شود اقدام کنند.

کریمی با بیان اینکه پیش بینی می شود بیش از پنج هزار نفر در استان نامزد انتخابات شوراهای شهر و روستا شوند، تأکید کرد: داوطلبان از هم اکنون نسبت به تهیه گواهی سوء پیشینه با معرفی بخشداری و فرمانداری ها اقدام کنند ضمن اینکه در زمان نام نویسی نیز نباید بیش از سه ماه از مدت صدور گواهی سوء پیشینه گذشته باشد.

وی ادامه داد: از بخشداری ها در راستای بهبود عملکرد آنان و همچنین ارزیابی مشکلات و نیازمندی ها در دستور کار دفتر سیاسی و انتخابات قرار دارد.

منبع: سفیر دنا

انتهای پیام/۲۰۰

منبع : صبح زاگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *